Кредит став буденною справою, багато хто користується цією послугою. Фінансові установи пропонують безліч кредитних програм, але як вибрати серед них найбільш вигідну?

Кредитні спілки

Кредитна спілка – організація, яка надає певні фінансові послуги. Являє собою об’єднання капіталів членів союзу. Ставши учасником такої організації, можна розраховувати на фінансову допомогу, в разі необхідності.

Кредитні спілки з’явилися відносно давно, але їх діяльність стала популярною лише останнім часом. На це є свої причини, адже позики від кредитних спілок відрізняються від банківських. Вони більш доступні, їх умови часто бувають більш вигідними і можуть змінюватися, в залежності від ситуації.

Перевага кредитування від кредитних спілок

Фінансова система України переживає не найкращі часи. Багато банків посилюють умови кредитування, а то і зовсім його припиняють. Це відбувається на тлі відтоку капіталу з фінансових установ і підвищення рівня проблемних кредитів. Люди стали вдаватися до послуг приватних кредиторів, де можна отримати гроші під заставу паспорта. Але умови таких позик просто грабіжницькі, тому позичальники стали шукати альтернативу і знайшли її. Це кредитні союзи, в чому ж їх вигода:

  • видають термінові кредити протягом декількох годин;
  • кредитування без довідки про доходи;
  • можна отримати позику, маючи погану кредитну історію;
  • індивідуальний підхід до кожного позичальника;
  • можливість зміни умов кредитування.

Раніше в кредитні спілки зверталися позичальники, яким не видали по позиці гроші під заставу в банку. Але ситуація змінилася – все більше клієнтів звертаються відразу до кредитної спілки, стають його членами, тим самим отримуючи найбільш вигідні умови.

Вигідне кредитування від ЗаРаЗ

Вигідний кредит в Києві краще оформити в кредитній спілці ЗаРаЗ. Отримати гроші можна швидко готівкою, при цьому наша компанія завжди входить в положення і ставить мінімальні вимоги.

Для оформлення кредиту досить звернутися до нас в офіс і мати при собі лише паспорт. Ми не вимагаємо довідки про доходи. Навіть якщо у вас зіпсована кредитна історія, для нас це не перешкода. Наше завдання допомогти клієнту у важкій ситуації, тому ми розглядаємо кожного позичальника індивідуально. Не потрібно бігати від банку до банку в пошуках кредиту, звертайтеся до кредитної спілки ЗаРаЗ. Тут ви можете отримати кредит готівкою без поручительства на вигідних умовах. На нашому сайті https://zaraz.org.ua/ ви можете ознайомитися з пропозиціями і подати заявку на кредит.