Будь-які грошові кошти потребують рахунку і надійному заощадження. Зберігати свої «кровно зароблені» в затишних місцях будинку сьогодні не вигідно і не модно. Гроші повинні самі приносити дохід їх власникові, тому варто вибрати для них правильний спосіб інвестування. Саме від цього часто залежить подальший добробут їх власника.

Куди краще вкладати гроші?

Безумовно, не варто збирати гроші «мертвим капіталом», так як такий спосіб зберігання не тільки не вигідний, але і абсолютно неправильний. В даний час існує велика кількість варіацій, куди вкласти наявні накопичення з метою отримання прибутку.

На Україні працює величезна кількість організацій, які можуть прийняти на час ваші кошти і пустити їх в оборот, а потім віддати вам з деяким прибутком. Прості обивателі найчастіше не знають про багатьох з них, тому по-старому «закопують свій капітал» в городі. Що ж це за варіанти вигідного інвестування своїх заощаджень:

Багато сучасних українців вважають за краще вкладати наявні у них заощадження в:

 • Корисні для себе покупки;
 • Необхідні для дому речі;
 • Освіта;
 • Валютну біржу;
 • Акції;
 • Антикварні предмети;
 • Коштовності та золото;
 • Покупку земельних ділянок;
 • Придбання нерухомості;
 • Депозити банку;
 • Іншу валюту.

Кожен з цих способів збагачення по-своєму привабливий і вигідний. У якихось випадках можна придбати більше, десь прибуток буде трохи нижче. Проте, завдяки інвестуванню коштів в одне з цих підприємств можна і прибуток отримати та свої накопичення зберегти.

Інвестування в депозитні вклади

Зберігання своїх накопичень в банківських вкладах – це один з найпоширеніших і знайомих багатьом способів інвестування. Причиною цього є тривала історія становлення сфери інвестування.

Інвестування в депозитні вклади – це один з найпростіших і надійних способів вкладення наявних коштів. Для таких цілей не потрібно володіти понад економічними знаннями і постійно відстежувати ситуацію на ринку. Щоб відкрити той чи інший внесок необхідно лише:

 • Визначитися з вибором банківської організації;
 • Відкрити сподобався вам і відповідний вашим можливостям внесок;
 • Чекати додається прибутку.

При інвестуванні грошей в депозити вкладники набувають деяку визначеність у наданої банком процентної ставки. Завдяки цьому пересічний українець, який відкрив той чи інший внесок, може спокійно чекати обіцяного прибутку, що не переживаючи, що вона може зменшитися в силу невизначеності в економіці країни.

За допомогою грамотно створеного банківського вкладу можна істотно уповільнити розтрату наявного у окремого громадянина бюджету. Якщо процентна ставка такого вкладу досить висока, тоді у вас є всі шанси примножити наявний капітал. Саме такі умови надає своїм клієнтам Кредитна спілка «ЗаРаЗ». З її допомогою багато жителів України вже значно примножили свої капітали.

Хороші відсотки від банківського вкладу – ось те, що шукають багато громадян країни. Для досягнення такого результату потрібно власна інвестиційна стратегія клієнта, здатна принести успіх його справі. Велика частина успішних інвесторів здійснює зберігання наявних у них накопичень у вигляді депозитів банку. При цьому такі громадяни приділяють особливу увагу прибутковості наявних інвестицій і розміром допустимої межі ризику.

Нехай говорять, що банківські вклади – ризиковане капіталовкладення. Проте, багато наших співвітчизників зберігають свої накопичення саме так і регулярно отримують ту чи іншу прибути. Панікують в такій ситуації саме самі вкладники і багато в чому така паніка безпідставна. Протягом великої кількості років банківська система України не давала істотних збоїв в своїй роботі, а значить, все її клієнти зберігали свої грошові заощадження в надійному місці.

Перш ніж відносити наявні у вас кошти в той чи інший банк, рекомендується уважно ознайомитися з рейтингом таких установ. Також слід вивчити:

 • Умови відкриття депозиту;
 • Наявні процентні ставки;
 • Інформацію про заснування.

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» володіє одним з найвищих рейтингів в країні, будучи надійним установою, що надає помітний прибуток при вкладенні грошей своїм клієнтам.

Недарма банківські вклади – популярний тип інвестицій сучасного суспільства. На підставі цього можна сміливо віддавати свої заощадження під відсотки в надійні банки. Сьогодні існує широка мережа вкладів, що реалізуються під різні умови і суми. Завдяки цьому можна відкрити найбільш відповідний для вас депозит і спокійно чекати моменту виплати належних відсотків!