Кредит на автомобіль в Україні

Так склалося, що в нашій країні автомобіль в першу чергу розкіш, а потім лише засіб пересування. Про власному автомобілі починають мріяти ще в дитинстві. Але співвідношення ціна авто і доходів громадян не дозволяють швидко відкласти і купити автомобіль за короткий період часу. А якщо ваша мрія – це новий автомобіль, тоді вам, можливо, потрібно розглянути варіант покупки автомобіля в кредит. Тим більше, що всі автосалони працюють з великими банками і спільно розробляють пропозиції з кредитування покупки автомобіля.

Частий питання, яке задають собі бажаючі купити автомобіль – який автомобіль можна купити в кредит. Машину в кредит можна купити нову або вживану. Тільки при покупці авто колишнього у вживанні є істотні відмінності за умовами покупки автомобіля, які ми відзначимо далі.

Купівля автомобіля для «новачка» – складний процес. Купівля його ж в кредит складніше втричі, так як потрібно поставити на облік, оформити кредитні документи, страховку автомобіля і страховку особисту. З цим усім допоможуть розібратися працівники банку і автосалону.

Умови кредитування в різних банках відрізняються несуттєво. Основні вимоги, яким повинен відповідати претендент кредиту на авто – це вік від 22 до 60 років, наявність у нього довідки про доходи стандартної форми, підтвердження додаткових джерел доходу, можливість внести початковий внесок від 15 відсотків від початкової вартості майна. При покупці автомобіля не з конвеєра, а такого, що використовувалося перший внесок може бути від 30 відсотків в залежності від віку авто, але в основному – це 50 відсотків від початкової вартості. Також для покупки в кредит не нового автомобіля, необхідно буде зробити експертну оцінку автомобіля, щоб визначити його ринкову вартість.

Автомобіль, придбаний в кредит ставитися на облік в МРЕО з відміткою, що він знаходиться на даний момент в кредиті, це означає, що зняти його з обліку, не розрахувавшись з банком, його не можливо. Також слід зазначити, що кредит на придбання автомобіля дається під заставу предмета покупки, тобто самого автомобіля.

Детальніше про кредитування тут: взяти кредит