Якщо ви не змогли вирішити, куди вкласти гроші в Україні, то ми завжди готові допомогти обрати найбільш привабливу пропозицію. Наша компанія володіє багаторічним досвідом, завдяки чому інвестори залишаються задоволеними своїм вибором

Які варіанти інвестування грошей в Україні сьогодні найбільш прибуткові?

Куди вкласти гроші в Україні?

Пасивний дохід сьогодні стає все більш актуальним рішенням, до якого звертається велика кількість співгромадян. Інвестування за останні десятиліття стало ще більш простим і приємним процесом. В інтернеті можна знайти чимало корисних статей на цю тему, а також вигідних пропозицій для вкладення. Куди вкласти гроші? Давайте розберемося у всьому по порядку.

Почати слід з того, щоб підготуватися до інвестування. Перед вкладенням вам буде потрібно накопичити фінансову подушку безпеки, яка дозволить зберегти стабільне матеріальне становище в разі зниження прибутковості. Вона повинна покривати ваші потреби на 3-6 місяців. Інвестувати слід тільки вільні кошти. Ніколи не беріть кредит в банку для його подальшого вкладення, навіть якщо умови вкладу покривають відсотки по позиці. Куди вигідно вкласти гроші? З огляду на нестабільну ситуацію на вітчизняному фінансовому ринку, слід бути особливо обачним і завжди готовим до найгіршого сценарію розвитку ситуації.

Куди вкладати свої заощадження в Україні: 7 вірних способів

Як вкладати гроші правильно?

Кілька простих порад допоможуть зрозуміти, як змусити інвестиції працювати на вас:

  • Визначте фінансові цілі. Це може бути отримання постійного доходу, особистісний або професійне зростання (навчання) або додаткове джерело фінансування для великих покупок.
  • Встановіть терміни інвестування. Щоб вкладення принесли прибуток, може знадобитися кілька років. Оптимальні терміни інвестування складають 3-4 роки.
  • Не покладайтеся на офіційну статистику по інфляції в країні. Відштовхуєтеся від дійсного зростання цін.
  • Куди вкласти гроші в Україні? Перед вкладенням обов’язково вивчіть доступні варіанти максимально уважно. Використовуйте для цього статті експертів, калькулятори рентабельності вкладень та інші джерела точної і актуальної інформації.
  • Відповідально вибирайте способи інвестування. Якщо інструмент вам не підходить, але обіцяє високі доходи, то не варто ним користуватися, незважаючи на принадність пропозиції.
  • Намагайтеся диверсифікувати ризики. Куди інвестувати невеликі гроші? Навіть якщо мова йде про невелику суму, постарайтеся розділити для вкладення в кілька місць, наприклад, на депозит банку і на рахунок кредитної спілки.

Як показує практика, знайти цікавий варіант для інвестування може людина з накопиченнями будь-якого розміру. Якщо звернутися до фахівців, то вони допоможуть визначитися зі способом вкладення, який виявиться найбільш перспективним і стабільним.

Інвестування в Україні: акції та облігації

ОВДП або облігації внутрішньої державної позики являють собою один з найбільш надійних і зручних інструментів для інвестування. Як інвестувати в Україні з мінімальним ризиком? Держава гарантує повернення грошей кожному інвестору. На сьогоднішній день даний інструмент інвестування здатний принести близько 9 відсотків в рік при використанні гривневих облігацій та до 4 відсотків за доларовими бондами. Прибуток є фіксованим, але виплачує його держава регулярно. Коли договір буде виконаний, інвестор зможе отримати власний внесок назад.

Альтернативним варіантом є корпоративні облігації, вкладення в які відбувається за схожим сценарієм. Куди краще інвестувати гроші? Найкраще вкладатися в компанії, які демонструють стабільне зростання вже кілька років поспіль. В цьому випадку можна убезпечити свої інвестиції. У той же час потрібно пам’ятати, то емітентом є не держава, а приватна компанія, тому інструмент виглядає більш ризикованим, але і доходи по облігаціях корпорацій значно вище.

Для отримання доходу можна скористатися акціями. Інвестиції в них відбуваються завдяки отриманню дивідендів власником паперів або спекулятивним шляхом, коли вкладник набуває недорогі акції і продає їх за вищою ціною. Якщо вибрати перший спосіб, то можна отримати стабільний дохід, для чого потрібно знайти компанії з багаторічним досвідом роботи на фондовому ринку. При спекулятивному спосіб заробітку буде потрібно вишукувати недооцінені активи і своєчасно позбавлятися від них.

Інвестування в Україні: депозити

Куди інвестувати в Україні? Більшість українців під час пошуку відповіді на це питання вибирають банківські депозити. Причина полягає в зрозумілих умовах нарахування дивідендів, а також відсутності додаткових витрат. Відсоток за вкладом може варіюватися від банку до банку, а також залежно від валюти депозиту. Сьогодні прибутковість гривневого депозиту значно перевищує можливі дивіденди, які може отримати клієнт, використовуючи доларові вклади. Також для закриття гривневого депозиту потрібно менше часу, що слід враховувати.

Куди вкладати свої заощадження в Україні: 7 вірних способів

Інвестування в Україні: придбання нерухомості

Куди краще інвестувати гроші в Україні? Відповіддю на це питання може стати купівля нерухомості. Сьогодні на вітчизняному ринку є чимало цікавих варіантів за невисокою ціною, тому нерухомість дозволяє добре інвестувати гроші з надією на подальше зростання об’єкта в ціні. Складність полягає в тому, що далеко не всі об’єкти в результаті стають ліквідними, тому вибирати варіанти слід відповідально. Придбаною нерухомістю можна розпорядитися по-різному. Вона може бути здана в оренду, а також перепродана за вищою ціною.

Інвестор може як викупити існуючий об’єкт, так і звести нову будову, придбавши для цього ділянку. Другий варіант є більш складним і витратним, але ставлячи собі питання про те, в що інвестувати гроші, нові об’єкти нерухомості в великому мегаполісі стануть одними з найцікавіших.

Інвестування в Україні: як вкладатися в бізнес?

Ситуація в економіці нашої країни виглядає не райдужним чином, тому інвестори завжди можуть отримати вигідні пропозиції від підприємців, які потребують їх підтримки. Статистика показує, що прибутковість найвигідніших напрямів може скласти до 35 відсотків на рік, тому повернути вкладення можна досить швидко. Як інвестувати в Україні у стартапи? Наступні варіанти демонструють стабільне зростання доходів для інвесторів:

  • дистанційне навчання;
  • сфера послуг;
  • ритейл;
  • IT.

Вибрати дійсно вартий проект можна тільки за умови вивчення можливих ризиків і перспектив його розвитку. З цієї причини перед інвестуванням краще ретельно вивчити запропонований бізнес-план і поспілкуватися з підприємцем особисто, розібравшись в його подальших планах.

Куди вкладати свої заощадження в Україні: 7 вірних способів

Як вкладати гроші з максимальною вигодою?

Ми постаралися дати докладну відповідь на питання, в що вкласти гроші. Якщо ж у вас залишилися додаткові питання, то наші консультанти готові на них відповісти. Уважні менеджери допоможуть визначити сильні і слабкі сторони кожної пропозиції. Кредитна спілка завжди стоїть на захисті інтересів власних клієнтів, постійно покращуючи власний сервіс.