Кредити під заставу ділянки землі – досить популярний на сьогоднішній день вид позики. У цьому випадку земля виступає гарантією повернення позичальником грошей, узятих в кредит. Це може бути не тільки сільськогосподарський пай, а й ділянку під житлове будівництво.

Кредит під заставу землі – дуже затребувана послуга в сучасній Україні. Справа в тому, що багато жителів країни не здатні підтвердити рівень своїх доходів документально. Тому банки неохоче надають позики таким клієнтам. А ось взяти кредит під заставу землі – це найпростіший і надійний спосіб для людей, що володіють майном і стабільним заробітком, але не мають можливості підтвердити банку свої доходи.

Отримати кредит під заставу землі можна лише в тому випадку, якщо потенційний позичальник виступає власником даних гектарів. Для цього він повинен представити кредитору документи (зокрема, кадастровий паспорт), який підтвердить право власності на конкретну землю.

Варто відзначити, що кредит під ділянку землі – ще й дуже зручний вид позики. Справа в тому, що отримання такого кредиту жодним чином не обмежує позичальника у використанні свого земельного ресурсу. Він може спокійно вирощувати на цій землі пшеницю або будувати на цій ділянці житловий будинок. Тут, правда, варто відзначити один важливий нюанс: якщо позичальник з якоїсь причини не зможе розрахуватися з кредитором, то він може втратити не тільки свій земельний пай, але і всі будівлі, що знаходяться в його межах.

Кредит під землю видається на наступних умовах:

  • у позичальника на руках повинні бути всі необхідні документи, що підтверджують право власності на землю;
  • земельний пай повинен мати чіткі і затверджені в кадастровій карті кордону;
  • ділянка не повинна бути розташований в межах національного парку, заповідника або інших природоохоронних зон.

В цілому, перелік умов багато в чому залежить від політики конкретного кредитного або банківської установи, яка надає подібні послуги. При підписанні договору про позику, клієнт, як правило, отримує можливість вибрати валюту кредитування (це може бути гривня, євро, долар і т.д.).

Кредитна спілка «ЗаРаЗ»: вигоди і переваги співробітництва з нами

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» пропонує своїм потенційним клієнтам взяти кредит під землю на вигідних умовах. Наша компанія працює на ринку вже п’ять років, і завжди намагається максимально враховувати інтереси позичальників. Для отримання позики потрібно дуже короткий перелік документів: паспорт клієнта, а також документ, що підтверджує право власності на земельну ділянку. Установа також має право поцікавитися у позичальника про цілі даного кредиту і особисті доходи людини.

Важливою перевагою співпраці з КС «ЗаРаЗ» є відсутність комісійного збору за послугу. Позики видаються дуже оперативно і на тривалі терміни.