Рефінансування кредиту в банку-кредиторі і в іншому банку

Рефінансування кредиту досить популярна послуга, що надається банками. Позичальники воліють розлучатися зі старими кредитами, оформляючи новий, з різних причин, однак найчастіше це більш вигідні умови кредитування, які дозволяють заощадити досить значну суму грошей.

Другий більш популярною причиною, є складне матеріальне становище, коли боржнику простіше погасити кредит за допомогою іншого кредиту, щоб не платити відсотки за прострочення платежів. Також, рефінансування можуть попросити позичальники не в якості повного погашення боргу, а в якості зміни терміну кредит і щомісячної суми платежу.

Послуги з рефінансування кредитів надають як банки-кредитори за поточними позиками, так і сторонні фінансові організації і банки. Люди, які стикаються з непередбаченими ситуаціями, такими як втрата роботи або втрата працездатності, нещасними випадками або чимось подібним просто йдуть в банк і просять реструктурувати кредит.

Як правило, якщо у клієнта хороша кредитна історія, він справно вносив платежі, то банк йде на зустріч і оформляє кредит на більш зручних для клієнта умовах. Вибираючи сторонню організацію для рефінансування кредиту важливо не тільки звертати увагу на процентну ставку за місяць, а й на всі супутні витрати, такі як готової відсоток, страхування, комісії, відсотки за зняття коштів та інші. Позичальнику залишається проаналізувати тільки найвигідніші для нього умови.

При оформленні рефінансування кредиту часто потрібно не тільки документи, що засвідчують особу, а й довідки, що підтверджують сумлінне погашення кредиту, а також довідку про загальний стан рахунку. Деякі компанії можуть зажадати підтвердження цільового призначення. Тобто, вам необхідна буде довідка з поточного банку про те, що ви дійсно витратите кредит на погашення старого боргу.

Процентна ставка і умови нової позики можуть відрізнятися від попереднього і, як правило, визначаються індивідуально для кожного клієнта. Однак, такі умови повинні бути більш зручними для клієнта, можливо навіть на шкоду вигоді. Так, наприклад, клієнт може вважати зручнішим для себе зменшити щомісячний платіж, продовживши при цьому загальний термін кредиту. Таким чином йому необхідно буде щомісячно вносити більш маленьку суму, хоча загальний відсоток переплати і збільшиться.

Замовити кредит під заставу нерухомості в Києві