Багато хто мріє про автомобіль і чим дорожче модель, тим складніше зібрати гроші на покупку. Але існує інший варіант – взяти гроші в кредит на авто. Як же правильно вибрати кредитну організацію?

Кредитні спілки

Багато хто чув про кредитні спілки, але не користувалися їх послугами. А даремно – це фінансові установи, які надають можливість оформити вигідний кредит.

Кредитні спілки видають позики на простих умовах, часто з мінімальним пакетом документів і навіть з поганою кредитною історією. Більшість позик орієнтовані на споживчі потреби, а позичальники, які мріють про авто, можуть тут знайти для себе унікальні пропозиції.

Перевага роботи з кредитними спілками

Як взяти кредит на авто без довідки про доходи? Сьогодні більшість банків згорнуло програму автокредитування, а взяти позику у них для покупки автомобіля б / у практично нереально. Інша справа кредитні спілки, які допоможуть вам купити авто в кредит без довідок на вигідних умовах.

Гроші на автомобіль в кредитній спілці це:

  • зручно – прості умови, подати заявку можна онлайн;
  • швидко – оформлення угоди займає в середньому близько доби;
  • просто – мінімальний пакет документів;
  • реально – низький відсоток відмов, навіть при зіпсованої кредитної історії;
  • вигідно – лояльні умови кредитування.

Якщо позичальникові необхідна велика сума, потрібно буде надати заставу. Це мінімально необхідна процедура, яка не несе ніякої загрози для позичальника, адже він збирається повернути кредит. Але якщо виникнуть певні обставини, то кредитні спілки завжди готові надати відстрочку платежу, пролонгацію угоди або реструктуризацію.

Авто в кредит від ЗаРаЗ

Необхідний кредит на авто в Києві? Зверніться в компанію ЗаРаЗ. Тут ви можете отримати до півмільйона гривень, надавши лише паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на заставу. Не потрібні інші документи, такі як довідка про доходи. Отримати позику ви зможете протягом одного дня.

Кредитна спілка ЗаРаЗ – це зручне, вигідне і лояльне кредитування в місті Київ. Для розрахунку платежу ви можете звернутися в офіс компанії або скористатися кредитним калькулятором, який знаходиться на нашому сайті. Тут же можна ознайомитися з умовами кредиту на авто без довідки про доходи, а також подати заявку на його отримання.