Якщо знадобився кредит, необхідно проаналізувати пропозиції на ринку кредитування, щоб вибрати найбільш підходяще. Які ж організації пропонують вигідні кредити готівкою?

Кредитні спілки

Найчастіше позичальники звикли користуватися послугами банків. Однак різноманітність пропозицій не приваблює. Нестабільність у фінансовому секторі України спровокувала згортання кредитування. Багато банків посилили вимоги до позичальників. Щоб взяти кредит, тепер необхідно надати певний комплект документів і пройти спеціальну процедуру. Але навіть це не гарантує того, що позика буде схвалений.

Тому все більше позичальників користуються послугами кредитних спілок. Це установи, які надають своїм клієнтам певні фінансові послуги, в тому числі кредитування. Тут ви можете оформити кредит готівкою без поручительства на вигідних умовах.

Переваги співпраці з кредитною спілкою

Банки висувають жорсткі вимоги до позичальників, тому у них складно оформити кредит без офіційного працевлаштування. До того ж деякі фінансові установи вимагають наявність поручителів.

Кредитні спілки більш лояльні до своїх позичальників. Для отримання позики досить:

  • бути громадянином України;
  • мати реєстрацію;
  • відповідати обмеженням за віком;
  • надати паспорт, ІПН.

Це основні вимоги, але в деяких кредитних спілках вони можуть незначно відрізнятися.

Вигідні кредити від зарази

Якщо у вас немає довідки про доходи або зіпсована кредитна історія – не біда. Не кидайтеся в крайнощі, Київ рясніє оголошеннями «займу гроші під заставу». Це приватні кредитори, з якими зв’язуватися не варто. Вони пропонують гроші під заставу паспорта або майна, такі угоди можуть мати непередбачені наслідки. Зверніться до кредитної спілки заразитися. Тут ви зможете отримати вигідний кредит, всього лише надавши паспорт та ІПН.

Компанія заразитися відноситься до кожного позичальника, як до партнера, який потрапив у скрутне становище. Тому підхід до кожного клієнта індивідуально і готова йти назустріч – міняти умови угоди, лонгірувати кредит, проводити реструктуризацію і так далі. Вам не потрібно надавати довідку про доходи або поручителів, навіть якщо у вас погана кредитна історія, тут розглянуть ваше звернення.

На нашому сайті розміщена інформація про пропозиції кредитної спілки. Ознайомтеся, розрахуйтеся з допомогою кредитного калькулятора. Якщо вас зацікавило – подайте онлайн-заявку на отримання позики прямо на сайті.