Якщо з’явилися зайві гроші, вони не повинні лежати мертвим вантажем. Необхідно забезпечити їм належне збереження і по можливості отримати з цього прибуток. Кошти можна вигідно вкласти, головне – правильно вибрати куди інвестувати гроші.

Кредитні спілки

Один з найпопулярніших об’єктів інвестування серед населення нашої країни є депозит. Він найбільш знаком, не несе в собі підвищені ризики, але в той же час не володіє гарною прибутковістю. Багато розміщують депозити в банках, не думаючи, що є більш вигідне вкладення грошей під відсотки.

Кредитні спілки – фінансові установи, які приймають вклади населення. Якщо ви задавалися питанням, як правильно вкласти гроші, зверніть увагу на ці організації. Вони досить надійні, багато є учасниками Фонду гарантування повернення вкладів, а також можуть запропонувати більш вигідні умови розміщення коштів.

Переваги співпраці з кредитними спілками

Шукайте де інвестувати гроші? Економічна криза наклала свій слід на фінансову систему України. Слабкі, ненадійні фінансові установи не витримали, на ринку залишилися лише сильні, ті, хто впевнено стоїть на ногах. У тому числі і кредитні спілки. Як об’єкт інвестування, кредитні спілки виглядають більш привабливо, ніж банки:

  • пропонують більший відсоток на депозит;
  • мають високу ступінь надійності;
  • пропонують більш вигідні умови;
  • індивідуальний підхід.

Кредитні спілки більш раціонально використовують залучені ресурси, тому дохід інвестора від вкладення в них вище. Інші параметри депозитів кредитних спілок аналогічні банківським. Але зустрічаються унікальні пропозиції, такі як можливість зняття частини суми без зміни процентної ставки, плаваюча процентна ставка, що залежить від терміну, суми і так далі.

Депозити від компанії ЗаРаЗ

Не знаєте у що можна вкласти гроші під відсотки? Компанія ЗаРаЗ пропонує одні з найвигідніших умов розміщення коштів в Києві. Широкий вибір депозитів, тут кожен знайде для себе більш зручний: з поповненням, частковим зняттям, довгостроковий або на кілька місяців.

На нашому сайті можна ознайомитися з пропозиціями. Тут також клієнт може підрахувати свою вигоду, використовуючи депозитний калькулятор. Якщо ви вибрали підходящий депозит для себе – не витрачайте час, подайте прямо на сайті онлайн-заявку на надання депозиту.