Мати свій куточок мріє кожен. Купити квартиру коштує недешево і часто не вдається зібрати необхідну суму. Незважаючи на те що іпотечне кредитування в нашій країні практично зникло, сьогодні є можливість взяти кредит на нерухомість.

Кредитні спілки

Багато хто користується позиками від кредитних спілок. Зазвичай люди беруть споживчі кредити, навіть не підозрюючи, що в цих організаціях цілком реально взяти велику суму на покупку квартири.

Кредитні спілки – це кредитні організації, які надають певні фінансові послуги. Їх пропозиції стають все більш затребуваними, завдяки лояльним умовам і можливості кредитування позичальників, незважаючи на кредитну історію і офіційний заробіток.

Перевага кредиту на нерухомість від кредитних спілок

Взяти кредит в банку на квартиру дуже складно. Позичальника скрупульозно оцінюють, вимагають надати різні документи, в тому числі про офіційний дохід. Але як бути, якщо клієнт не підходить під критерії банку?

Кредитні спілки вирішать цю проблему. Вони пропонують:

  • швидкі кредити з терміном оформлення від одного дня;
  • мінімальний пакет документів, довідка про доходи не важлива;
  • лояльні умови кредитування;
  • низькі вимоги до позичальника;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Кредитні спілки надають позики на покупку нерухомості під заставу. При цьому зазвичай досить надати паспорт, ІПН і документи на предмет застави. До кожного позичальника підходять індивідуально, комплексно оцінюючи його фінансові можливості, а також можуть йти назустріч і змінювати умови угоди.

Квартира в кредит пропозиції компанії ЗаРаЗ

Якщо вам необхідно взяти квартиру в кредит в Києві і інших містах України – звертайтеся в компанію ЗаРаЗ. Це кредитна спілка, який пропонує привабливі умови для своїх клієнтів, незважаючи на складну економічну ситуацію в нашій країні.

Квартира в Києві в кредит – з компанією ЗаРаЗ це реально. Надавши мінімальний пакет документів, ви можете отримати до п’ятисот тисяч гривень на придбання нерухомості за все протягом дня. У нас гнучкі умови, до кожного клієнта ми підходимо індивідуально. Якщо у вас зіпсована кредитна історія, це не стане перешкодою для нашої співпраці. Ознайомтеся з пропозиціями на нашому сайті, тут же можна подати заявку на отримання в режимі онлайн.