Навколо нас світ захоплюючих можливостей. Ви просто повинні вхопитися за них. Зрештою, весь світ у ваших ніг – ваш час прийшов!

Отже, перший крок, щоб стати силою, яка збирається струснути світ, ми йдемо до найближчої філії банку для того, щоб подати документи на студентський позику або іншими словами кредит на навчання.

Давайте порахуємо вартість ваших витрат за конкурентною відсотковою ставкою.

Разом з кредитом на навчання, вам також відкриють стандартний рахунок банку з дебетовою карткою. У банку вам відкриють рахунок, який найкращим чином відповідає вашим потребам.

Гроші з кредиту на навчання ви можете використовувати для:

– оплати навчання;

– покупки книг;

– покупку необхідного устаткування (ноутбук і тд);

– також можете оплачувати проживання (знімання житла).

Погашення студентського кредиту

У країнах Євросоюзу і Америки – якщо ви є студентом очної форми навчання, то ви можете почати погашення кредиту після закінчення навчання. Проте, під час Вашого навчання, Ви будете зобов’язані платити щомісячні відсотки. Відсотки можуть бути зняті з Вашої банківського рахунку або рахунку вашого поручителя. Деякі банки надають пільговий період для погашення кредиту, після закінчення навчання або стажування. Якщо ви студент заочник – то вам необхідно погашати кредит під час навчання. Також Вам потрібно буде почати погашення вашого кредиту відразу після отримання.

Кредит на навчання можна взяти без застави. У цьому випадку процентна ставка буде до 40%. Якщо взяти кредит З ЗАПОРУКОЮ ставка по кредиту буде нижче, а період може бути тривалішим.