Сума кредиту: до 1 000 000 грн

Термін повернення: від 3-х до 36-и місяців, з правом пролонгації

Термін оформлення: 1 день

Ставка: від 2% на місяць в грн.

Документи: паспорт, код, правовстановлюючі документи на предмет застави

Якщо Вам потрібні кошти на будь-які дорогі мети – ми готові надати Вам потрібну суму в кредит під заставу нерухомості

кредит під заставу нерухомості майнаОстаннім часом відбулось помітне зростання рівня ліквідності житла, завдяки чому цей напрямок став дуже популярним та вигідним серед представників цільової аудиторії. Економічна криза в країні та інфляція, призводять до постійного подорожчання нерухомості, у зв’язку з чим, кредити під заставу майна досягають значних обсягів та успішно використовуються для встановлення відносин між фінансово-кредитними установами та їхніми клієнтами.

Які кредитні програми існують на сьогодні?

Насамперед, потрібно відзначити іпотеку. Кожен громадянин України, згідно конституції, має право на володіння житлом.

Кредит під заставу нерухомості

кредит під заставу квартириНезважаючи на аспекти законодавства, кожна людина повинна самостійно турбуватися про свої житлові умови, купуючи квартиру або будинок. Іпотека — один з найефективніших способів для виходу з цього становища. Громадянин має можливість взяти кредит під заставу нерухомого майна в Києві, та, завдяки покращеним фінансовим можливостям, придбати належне житло. Для отримання майнових прав на придбане житло, потрібно потурбуватися щодо повернення наданої кредитної суми до кредитної спілки. Завдяки ретельно продуманим умовам співпраці, можна цілковито виключити вірогідність виникнення непередбачуваних обставин.

Сучасна іпотека розподіляється на два види, яким притаманні певні особливості та переваги.

Позика під заставу житла, яке придбавається. В цьому випадку, кредитна спілка надає кредит на придбання житла, яке, у свою чергу, стає об’єктом застави. Шанси на успішну співпрацю підвищуються, якщо покупець у спромозі виконувати вимоги, які пред’являє фінансово-кредитна установа: надання першочергового внеску певного обсягу (у більшості випадків від 10% до 30%).

Позика під заставу нерухомості, яка від самого початку належить клієнту кредитної спілки. У цьому випадку відпадає необхідність першочергового внеску. Але, варто зазначити, що відсоткові ставки, у більшості випадків, будуть менш вигідними, навіть, якщо вартість майна перевищуватиме обсяг кредиту.

Кредит під заставу квартири
гроші під заставу нерухомості
Іпотека, у більшості випадків, надається на довгостроковий період, завдяки чому, навряд чи виникнуть проблеми з погашенням.

Життя непередбачуване, тому за складних умов, може знадобитися споживчий кредит на велику суму. Допускається, що клієнт кредитної спілки має право витратити отримані кошти на власний розсуд, але ні в якому разі не порушуючи умов договору. Перш ніж взяти кредит під заставу нерухомості, потрібно заздалегідь подбати про наявність ліквідного нерухомого об’єкта, погодитись з високими відсотками, надати пакет необхідних документів та підтвердити платоспроможність.

Більшість людей, які наважуються змінити своє життя, замислюються над початком підприємницької діяльності. На жаль, у багатьох випадках, для реалізації гарної бізнес-ідеї, спроможної підштовхнути до успішного розвитку в улюбленій сфері, не вистачає фінансів. В такому випадку, краще всього оформити кредит під нерухомість, який надасть змогу отримати суму, достатню для початку підприємництва.

Незалежно від того, яким видом програми зацікавиться клієнт, є можливість розраховувати на максимально вигідну співпрацю з фінансово-кредитною установою, яка володіє великим досвідом роботи, має ідеальну репутацію та не залежить від фінансових та економічних коливань в Україні.

Кредит під заставу квартири

Якщо поміркувати, то в якості нерухомості для кредиту з заставою можна використати: земельну ділянку, заміський будинок, автомобільний гараж. Для правильного визначення розміру кредиту та гарантованого захисту клієнта, проводиться оцінка майна.

Незалежно від того, який об’єкт буде запропоновано, буде дотримуватися індивідуальний підхід. При цьому, кредит під заставу житла можна отримати тільки у разі наявності документів, які засвідчують право власності на певний об’єкт. Надання зазначеного пакету документів є обов’язковою умовою чинного законодавства України.

Плануючи отримати кредит під заставу, потрібно бути готовим до того, що пакет документів може різнитися залежно від конкретного випадку. Наприклад, при наявності приватного будинку, земельної ділянки (навіть без споруд), слід пред’явити офіційну довідку з кадастрового реєстру.

Для оформлення нерухомості у якості об’єкта застави, кредитор має домогтися згоди інших співвласників майна, наприклад, чоловіка. Тільки у разі наявності письмової згоди на проведення подібної операції, можна розраховувати на успішне проведення угоди з боку фінансово-кредитної установи.

Професіонали обов’язково проведуть оціночні роботи та визначать ліквідність майна. Тому, заклавши старий будинок, розташований в глушині, не можна розраховувати отримати велику позику на вигідних умовах. Якщо брати кредит під заставу квартири, то велику суму можна отримати, тільки якщо це нове, комфортабельне житло з ремонтом, яке обставлено меблями, та знаходиться у центрі міста. Таким чином, все вирішує ліквідність майна, яку в змозі визначити тільки фахівці.

Іноді професіонали відмовляються від запропонованого об’єкта житла, навіть, якщо воно відповідає всім вимогам. Наприклад, житло не можна використовувати для отримання позики, якщо воно є єдиним місцем проживання родини, у складі якої є неповнолітні діти.

Плануючи отримати гроші під заставу квартири, слід пам’ятати, що це стає можливим тільки у разі виконання всіх домовленостей та уважного вивчення всіх умов подальшої взаємодії. Обов’язково потрібно звернути увагу на умови отримання фінансів від кредитної спілки.

За якими аспектами можна оцінити вигоду?

Розмір відсоткової ставки.

Термін прийняття рішення щодо надання кредиту.

Наявність взаємозв’язку між кредитною програмою, змінами валютного курсу та величиною інфляції.

Наявність або відсутність комісійних платежів. При цьому слід переконатися у відсутності прихованих зборів.

Слід уважно ознайомитись з переліченими вище аспектами, щоб уникнути невигідної співпраці. Наприклад, кредитна програма може діяти обмежений період часу, в результаті чого можуть виникнути серйозні проблеми з своєчасним погашенням. До того ж відсоткові ставки можуть бути завищеними. Від подібних пропозицій потрібно якомога швидше відмовлятися.

Популярність позики під заставу нерухомості

Останнім часом все більшої популярності набуває позика під заставу нерухомості. Які важливі переваги цієї процедури слід зазначити і чому саме такий варіант спроможний зацікавити представників цільової аудиторії?

В переважній більшості випадків, дуже легко отримати позику під нерухомість. Але, якщо спробувати отримати кредит без забезпечення, то це буде вже не так просто, як здавалося. Передумовою даної ситуації є вплив наступного фактору: великий рівень безпеки для кредитора і як результат, всі переваги по достоїнству сприймаються представниками цільової аудиторії.

Гроші під заставу нерухомості

Кредитні програми, які передбачають наявність об’єкта застави, спочатку пропонуються на максимально вигідних умовах. Наприклад, можна розраховувати на мінімальні відсоткові ставки.

При кредитуванні з наданням майна у якості застави, можна отримати набагато більшу суму, у результаті чого, гарантується високий рівень вигоди для клієнта кредитної спілки.

Фінанси за кредитною програмою надаються на тривалий час, завдяки чому повністю виключаються проблеми з поверненням коштів.

Забезпечена кредитна програма дозволяє збільшити прибуток активів, наприклад, нерухомості, яка належить позичальнику.

При уважному виборі кредитної програми, можна скористатися ще однією перевагою. Отримані кошти можна буде витратити на будь-які потреби, адже є можливість отримати споживчий кредит. При необхідності, можна обрати іпотеку, або програму, розраховану для підприємців. Беручи до уваги існуючі потреби та вивчаючи умови кредитних програм, можна зробити правильний та виважений вибір.

Також є можливість збільшити строк погашення. Це можна зробити за допомогою рефінансування існуючих зобов’язань та раніше отриманих кредитів. Крім того, рефінансування у переважній більшості випадків дозволяє заощадити на сплаті відсотків.

Надання нерухомості під заставу може гарантувати успішне отримання фінансів для власного користування за рекордно короткий термін.

Користь та переваги співпраці з компанією КС «Зараз»

Мешканці Києва можуть звернутися до кредитної спілки «Зараз» і зрозуміти, наскільки корисною може бути співпраця з даною організацією.

Схема співпраці є продуманою і передбачає оперативність при вирішенні питань.

Взаємодія буде спиратися на документацію та законодавство України, завдяки чому, можна розраховувати на високий рівень безпеки.

Уважне вивчення договору не залишить місця для додаткових комісійних платежів, в тому числі і прихованих.

Низькі відсоткові ставки дозволяють полегшити фінансовий тягар та гарантують успішне вирішення всіх питань, які стосуються грошових коштів та погашення боргу.

Оперативність та індивідуальність — основа обслуговування кожного клієнта.

Кредитна спілка «Зараз» сприяє тому, щоб кредитування під заставу ставало все ближче.