СУМА КРЕДИТУ:

до 1000 000 грн.

СТАВКА:

від 24%

річних

ТЕРМІН
ПОВЕРНЕННЯ:

3-36 міс

з правом
пролонгації

Ставка: річних

( грн на місяць)

1. Відсоток нараховується на залишок кредиту. Тобто чим менше залишок кредиту - тим менше сума відсотків.
2. Ви можете погасити кредит достроково в повному обсязі або частково без штрафних санкцій і додаткових комісій.
3. Кредит видається у формі кредитної лінії, що дозволяє Вам планувати свої витрати, економити відсотки і користуватися кредитом як своїм гаманцем.

Якщо Вам потрібні кошти на будь-які дорогі цілі – ми готові надати Вам потрібну суму в кредит під заставу нерухомості

Сума кредиту: до 1 000 000 грн

Термін повернення: від 3-х до 36-и місяців, з правом пролонгації

Термін оформлення: 1 день

Відсоткова ставка:  від 2 % відсотків в гривні.

Документи: паспорт, код, правоустановчі документы на предмет застави

Якщо Вам терміново потрібні кошти на будь-які цілі – ми готові надати Вам потрібну суму під заставу легкового автотранспортного засобу

Сума кредиту: до 200 000 грн

Термін повернення: від 3-х до 36-и місяців

Термін оформлення: від 2-х годин до 1 дня

Відсоткова ставка:  від 5 % відсотків в гривні в місяць

Документи: паспорт, код, правоустановчі документы на предмет застави

З’явилася нагальна потреба придбати будь-який товар, оплатити послугу – а не вистачає вільних коштів на даний момент? Можете не хвилюватися, ми Вам допоможемо!

Сума кредиту: до 50 000 грн

Термін оформлення: 1 день

Документи: мінімальний пакет

Сума кредиту: до 500 000 грн

Термін повернення:  від 3-х до 36-и місяців, з правом пролонгації

Термін оформлення: 1 день

Ставка:  від 2 % в місяц в грн.

Документи: правовстановлюючі документи на предмет застави, копію паспорта та кода

Сума кредиту: до 500 000 грн.

Термін повернення: від 3-х до 36-и місяців, з правом пролонгації

Термін оформлення: 1 день

Ставка:  от 2 % в місяц в грн.

Документи: правовстановлюючі документи на предмет застави, копія паспорта та код

Не знайшли що шукали?

Гроші в кредит

Кредит – одна із найпопулярніших послуг, адже людині необхідно вирішувати свої фінансові труднощі і прагнути примножити свої заощадження. Без грошей сьогодні практично не обійтись, вони потрібні скрізь і завжди. Багаточисленні фінансові організації пропонують взяти гроші в кредит швидко і без особливих турбот. Однак, мало хто знає, якими перевагами має володіти кредитна компанія, щоб надання даної послуги стало максимально вигідною для клієнта. Як же взяти кредит під заставу чи скористатися позикою, щоб зберегти свої накопичення, провести ідеальну відпустку, здійснити задуманий ремонт або взяти гроші під заставу на здійснення заповітної мрії? Цілей багато, але головне завдання – знайти дійсно вигідний кредит готівкою в Києві, щоб потім не пошкодувати і вберегти себе від боргової ями.

Кредитна спілка “ЗаРаЗ” відповідає всім вимогам, які необхідні для надання таких послуг на якісному рівні з максимальною вигодою для клієнта. Основний принцип компанії – це доступність, чесність та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми завжди готові до відкритої співпраці, щоб завжди мати можливість надати як моральну, так і фінансову допомогу будь-якій людині, котрій знадобиться наша підтримка.

Умови кредитування, процентні ставки, а також будь-яка необхідна інформація завжди відкрита ознайомлення. Наші клієнти миттєво отримують повноцінну консультацію по будь-якому питанню, яке в них виникло. Основна відмінність нашої компанії – це можливість швидко і на кращих умовах отримати гроші готівкою в кредит. Кожного дня ми намагаємося, щоб така можливість ставала ще більш вигідною абсолютно для всіх клієнтів.

Грошові позики без застави майна

У житті трапляються ситуації, коли потрібна певна грошова сума, яку ніде взяти. За таких обставин практичним і зваженим рішенням буде отримати позику під невеликий відсоток за користування. Звертатися за допомогою до банківської установи не завжди є можливість, в тому числі тому, що співробітники просять зібрати великий пакет документів, на котрий у людини просто немає часу. До того ж, співробітники банку можуть зателефонувати на робоче місце для підтвердження наданої інформації, а це буває не завжди слушно й зручно позичальнику. Хоча б тому, що він не хоче розголошувати свою потребу в грошах.

Як правило, банківські працівники не бажають вислуховувати причини клієнта, з яким він просить провести реструктуризацію боргу і починають залякувати людини, що потрапила в складну ситуацію, судовими позовами, а також величезними штрафними санкціями. Ми завжди прислухаємося і звертаємо увагу, якщо позичальник дійсно потрапив у непросту життєву ситуацію. В такому випадку, після розгляду справи, наші співробітники можуть офіційно оформити реструктуризацію боргу і максимально відстрочити виплату.

Кредитна спілка “ЗаРаЗ” в такому разі стане відмінною альтернативою банківському установі, оскільки специфіка її діяльності дозволяє запропонувати нашим клієнтам вигідні умови кредитування, розсудіть самі:

  • знижені процентні ставки – ми  не боїмося порівнянь і здатні витримувати саму високу конкуренцію;

  • зручні виплати позики – на відміну від банку, де постійно значний потік клієнтів, у нас є можливість підходити до кожного запиту індивідуально і розробити для позичальника комфортну програму погашення позики;

  • уклавши угоду з банком і поставивши особистий підпис, позичальник не в силах щось змінити, оскільки умови стануть остаточними. Ми готові ввійти в обставини клієнта і піти на значні поступки щодо зміни умов погашення позики, адже в житті ніхто не застрахований від непередбачених ситуацій;

  • щоб отримати позику в банку необхідно витратити значну кількість дорогоцінного часу. У нашій компанії Вам чекати не доведеться, оскільки лдя оформлення невеликої позики потрібно лише декілька годин;

  • при настанні форс-мажорних обставин, лояльності від банку чекати не доводиться.

Процедура як взяти гроші в кредит
Для отримання повноцінної консультації, а також необхідних грошових коштів, Вам потрібно:
завітати до нашого офісу в Києві; зв’язатися з нашими співробітниками по телефону; заповнити просту форму онлайн-заявки на нашому сайті. Отримання грошової суми займає від 2-х годин до 1 дня (при наявності мінімального пакету документів).

Грошові позики з накладенням обтяження на майно

Часто до нас звертаються клієнти, яким терміново потрібна значна сума коштів. Для таких моментів у Кредитній спілці “ЗаРаЗ” існує відмінний варіант вирішення виниклої проблеми – кредит готівкою під заставу. Зазначені позики видаються під заставу майна клієнта, в якості якого можуть бути:

  • заміські будинки, котеджі, квартири, земельні ділянки (будь-які об’єкти нерухомості);

  • будь-які транспортні засоби, що належать позичальнику на правах власності;

  • інше цінне майно.

Великою перевагою такого виду кредит, є знижена процентна ставка і швидкість оформлення з наданням спрощеного пакету документів. Досить мати при собі паспорт та правовстановлюючі документи на заставне майно. На оформлення позички під заставу майна відводиться не більше одного робочого дня. Також можна подати заявку на такий вид кредитування можна онлайн способом, дозволяє оперативно отримати гроші. Після надання грамотної консультації, професіоналізм наших співробітників дозволяє в прискореному режимі провести об’єктивну ринкову оцінку майна, що підлягає заставі.

Як отримати гроші в нашій компанії

Незважаючи на велику кількість різних пропозицій на ринку послуг з кредитування, отримати гроші без довідки про доходи та офіційного працевлаштування дуже складно. На сьогоднішній день Кредитна спілка “ЗаРаЗ” займає лідируючі позиції на ринку фінансових послуг. Одна з причин такої популярності і визнання – це можливість взяти гроші в кредит онлайн, заповнивши заявку, в якій буде вказано мінімум потрібної для видачі грошей інформації. Маючи на руках документ, що засвідчує особистість, а також свідоцтво на право володіння цінним майном (нерухомість, земельну ділянку, автомобіль та ін.), Яке планується внести в якості застави, клієнт зможе оформити кредит за 1 день і розпоряджатися виданою позичкою на свій розсуд. Працівники нашої комерційної організації допоможуть здійснити оптимальний вибір кредитної програми, що підходить саме Вам.

Від яких факторів буде залежати видача кредиту:

  • платоспроможність клієнта і очікувані фінансові надходження в найближчому майбутньому (такий критерій значно відрізняє нашу компанію від банківських умов отримання позики);

  • збереження балансу між доходами і витратами позичальника, оскільки від цього безпосередньо залежить визначення терміну погашення виданих коштів (як правило, частина щомісячного погашення не повинна перевищувати 35% від загального доходу).

Що потрібно враховувати при виборі програми кредитування?

В першу чергу необхідно спиратися на існуючі джерела доходів. Щоб не створювати неприємних наслідків, клієнт повинен бути впевнений, що зможе повернути належну суму повністю, і з дотриманням встановлених при виборі програми термінів. Від обраного періоду на погашення боргу може залежати сума виплачуваних відсотків. У додатку до договору на видачу позикових коштів клієнт зможе відкрито побачити як точну суму основного боргу, так і всіх очікуваних до виплати відсотків. Гроші під заставу майна, або менші фінансові кошти без надання довідки про доходи та підтвердження офіційного працевлаштування – це, перш за все, виникнення нашого з Вами партнерства. Якщо виникнуть фінансові труднощі, то ми, зі свого боку обов’язково розглянемо можливість пролонгації (продовження) угоди, тимчасового зниження процентної ставки, або надання відстрочки платежів.

Принципи роботи Кредитної спілки “ЗаРаЗ”
Мета нашої роботи – це поліпшення умов надання кредитних послуг на фінансовому ринку, щоб клієнти змогли отримати вигідний кредит готівкою в Україні і залишилися задоволені персональним обслуговуванням. Кожен день ми намагаємося підвищувати професійний рівень наших спеціалістів, вдосконалювати кредитні програми, чітко дотримуватися встановлених правил і гарантій. Розпочинаючи співпрацю з КС “ЗаРаЗ” Ви отримуєте безкоштовне консультування з усіх юридичних та фінансових питань та можливість індивідуального підбору вигідних умов кредитування. Повністю прозора діяльність компанії, чесність і лояльність в персональній роботі з клієнтами, гнучкі відсоткові ставки за позиками забезпечують нам високу ступінь конкурентоспроможності, а також гідну репутацію серед лідируючих на ринку фінансових установ.

Написати нам листа