Кредит під заставу квартири в Києві і його особливості

Кредитування вже давно стало звичним явищем для сучасної людини. Фінансовий продукт дає можливість легко отримати велику суму грошей на особистий рахунок, які позичальник може використовувати на власний розгляду. Розміри отриманої суми по кредиту можуть бути абсолютно різними. Для отримання кредиту в мінімальному розмірі досить мати при собі посвідчення особи (паспорт), а також карту одного з українських банків.

Якщо ж мова йде про великі суми, то потрібно подбати про забезпечення застави для такого кредиту. Банки не стануть ризикувати, видаючи кілька сотень тисяч гривень клієнту, який не може надати гарантії повернення позики. Кредит під заставу будинку Київ стає все більш затребуваним фінансовим інструментом, скористатися якими можна для оплати навчання, покупки авто або подальшого розширення власного бізнесу.

Чимало людей використовують позики під заставу для того, щоб вкладати кошти в привабливі інвестиційні проекти, вигода яких дозволить швидко повернути отриманий раніше кредит. Нерідко поточні потреби пов’язані з дорогим лікуванням, оплатити яке за допомогою зарплати неможливо. У цьому випадку кредит під заставу будинку Київ стає тим рішенням, яке позбавить людину від проблем у найстисліші терміни

Чому варто взяти кредит під нерухомість в перевіреної компанії?

Особливістю роботи банків є те, що вони дуже ретельно ставляться до вивчення клієнтів перед тим, як схвалити заявку. В результаті людина, яка звернулася за допомогою в банк кілька тижнів тому, може зіткнутися з відмовою, тому що не має позитивною кредитною історією. Подібна проблема є однією з найбільш поширених, але, на жаль, не єдиною.

Кредит під заставу квартири в Києві стає все складніше отримати в банках, тому багато клієнтів роблять ставку на співпрацю з перевіреними кредитними організаціями, що дозволяє отримати одразу кілька переваг:

  • більш висока оцінка майна;
  • оперативне укладення договору і видача грошей;
  • відсутність додаткових платежів або нав’язаних послуг;
  • можливість отримати позику навіть при зіпсованої кредитної історії.

Фінансові організації, які з’явилися в нашій країні порівняно недавно, змушені конкурувати з великими банками, для чого вони використовують більш вигідні умови. Кредит під заставу квартири в Києві можна оформити протягом одного робочого дня, якщо у клієнта є всі необхідні документи на руках. Їх перелік буде мінімальним, так як кредитні компанії не ставлять перед собою завдання вимотати клієнта перед тим, як видати йому гроші. Більшість українців періодично стикаються з необхідністю отримати додаткове фінансування. Кредит під заставу будинку Київ цікавий хоча б тому, що дозволяє знизити ризики для організації. Це означає, що вона може запропонувати клієнту куди більш привабливі умови для кредитування.

Клієнт може скористатися отриманими грошима для будь-яких цілей, будь-то оплата навчання, лікування, поїздка за кордон або покупка іншого об’єкта нерухомості. Вам не доведеться доводити до відома менеджера компанії про те, як ви хочете розпоряджатися власними грошима. Кредит під заставу квартири в Києві можна отримати навіть в тому випадку, якщо кредитна історія була зіпсована, для чого потрібно лише знайти відповідну компанію. Висока репутація на ринку фінансових послуг забезпечує клієнтів додатковими гарантіями безпеки.

Процедура як взяти гроші в кредит
Для отримання повноцінної консультації, а також необхідних грошових коштів, Вам потрібно:
завітати до нашого офісу в Києві; зв’язатися з нашими співробітниками по телефону; заповнити просту форму онлайн-заявки на нашому сайті. Отримання грошової суми займає від 2-х годин до 1 дня (при наявності мінімального пакету документів).