Кредит під заставу квартири у Києві та його особливості

Кредитування вже давно стало звичним явищем для сучасної людини. Фінансовий продукт дає можливість легко отримати велику суму грошей на особистий рахунок, які позичальник може використовувати на особистий розгляд. Розміри отриманої суми за кредитом можуть бути різними. Для отримання кредиту в мінімальному розмірі достатньо мати при собі посвідчення особи (паспорт) та карту одного з українських банків.

Якщо ж йдеться про великі суми, то треба подбати про забезпечення застави для такого кредиту. Банки не ризикуватимуть, видаючи кілька сотень тисяч гривень клієнту, який не може надати гарантії повернення позики. Кредит під заставу будинку Київ стає все більш потрібним фінансовим інструментом, скористатися яким можна для оплати навчання, купівлі авто чи подальшого розширення власного бізнесу.

Чимало людей використовують кредит під заставу будинку для того, щоб вкладати кошти у привабливі інвестиційні проєкти, вигода яких дозволить швидко повернути отриманий кредит. Нерідко поточні потреби пов’язані з дорогим лікуванням, сплатити за допомогою зарплати неможливо. У цьому випадку кредит під заставу будинку Київ стає тим рішенням, яке позбавить людину проблем у найстисліші терміни.

Чому варто взяти кредит під нерухомість у перевіреній компанії?

Особливістю роботи банків є те, що вони дуже ретельно ставляться до вивчення клієнтів, перш ніж схвалити заявку. В результаті людина, яка звернулася за допомогою до банку кілька тижнів тому, може зіткнутися з відмовою, оскільки не має позитивної кредитної історії. Подібна проблема є однією з найпоширеніших, але, на жаль, не єдиною.

Стає все складніше отримати в банках кредит під заставу квартири, тому багато клієнтів роблять ставку на співпрацю з перевіреними кредитними організаціями, що дозволяє отримати одразу кілька переваг:

  • вища оцінка майна;
  • оперативне укладання договору та видача грошей;
  • відсутність додаткових платежів чи нав’язаних послуг;
  • можливість отримати позику навіть за зіпсованої кредитної історії.

Фінансові організації, які з’явилися в нашій країні порівняно недавно, змушені конкурувати з великими банками, для чого вони використовують вигідніші умови. Кредит під заставу квартири можна оформити протягом одного робочого дня, якщо у клієнта є всі необхідні документи на руках. Їх перелік буде мінімальним, оскільки кредитні компанії не ставлять собі завдання виснажити клієнта перед тим, як видати йому гроші. Більшість українців періодично стикаються із необхідністю отримати додаткове фінансування. Кредит під заставу будинку Київ цікавий вже тому, що дає змогу знизити ризики для організації. Це означає, що вона може запропонувати клієнту куди більш привабливі умови, якщо взяти кредит під заставу квартири.

Клієнт може скористатися отриманими грошима для будь-яких цілей, чи то оплата навчання, лікування, поїздка за кордон чи покупка іншого об’єкта нерухомості. Кредит під заставу квартири можна отримати навіть у тому випадку, якщо кредитна історія була зіпсована, для чого потрібно лише знайти відповідну компанію. Висока репутація на ринку фінансових послуг забезпечує клієнтів додатковими гарантіями безпеки на заставу квартири.

Процедура як взяти гроші в кредит
Для отримання повноцінної консультації, а також необхідних грошових коштів, Вам потрібно:
завітати до нашого офісу в Києві; зв’язатися з нашими співробітниками по телефону; заповнити просту форму онлайн-заявки на нашому сайті. Отримання грошової суми займає від 2-х годин до 1 дня (при наявності мінімального пакету документів).