Кредит під заставу машини у Києві – чому варто скористатися?

Автомобіль давно перестав бути предметом розкоші. Він дозволяє зробити щоденні поїздки комфортнішими та безпечнішими, а також часто стає інструментом для отримання додаткового або основного доходу. Також не варто забувати про те, що автомобіль під заставу дозволяє швидко оформити кредит, який можна використовувати на свій розсуд. Для отримання позики можна використовувати легкові, так і вантажні авто, а також спецтехніку.

Кредит під заставу машини в Києві надається на простих і прозорих умовах, що робить подібну пропозицію ще вигіднішою. Власник транспортного засобу повинен мати ІПН та паспорт, а також документи, що підтверджують право власності на автомобіль.

Вигідні умови кредитування

Багато клієнтів звикли до того, що для отримання позик у банку потрібно виконати додаткові умови. З їхньою допомогою банківські організації намагаються убезпечити себе від можливих ризиків, а також отримати додаткову вигоду від співпраці з клієнтом. Кредит під заставу автомобіля Київ у банку можна отримати лише за наявності всіх необхідних довідок, тому процедура може тривати кілька тижнів. Ухвалення рішення займає не менше 5 днів, що не дозволяє отримати кредит на вигідних умовах у стислі терміни.

Тому кредит під заставу авто з правом водіння Київ зазвичай беруть у спеціалізованих кредитних організаціях, здатних запропонувати своїм клієнтам найбільш вигідні умови для співпраці. Процедура оформлення паперів забирає всього кілька годин, тому отримання необхідної суми не буде забирати багато часу. Клієнт може самостійно визначити термін, протягом якого він має повернути кошти. Це максимально зручно, тому що кожен з нас має свої обставини, які мають бути враховані при взятті кредиту. Дострокове повернення позики не призводить до встановлення додаткових штрафних санкцій.

Кредит під заставу авто Київ здійснюється на законних підставах, тому документи будуть завірені нотаріально, а автомобіль пройде огляд та оцінку у фахівців. Перед укладанням угоди завжди можна обумовити умови використання автомобіля на період повернення грошей. Якщо у випадку з банківськими позиками транспортний засіб зазвичай вирушав на штраф стоянку до погашення кредиту, то фінансові організації завжди готові піти назустріч клієнтам. Власник авто може і надалі використовувати його для своїх повсякденних поїздок протягом усього періоду співпраці. Розробка кожної позики відбувається індивідуально, що дозволяє врахувати додаткові побажання замовника.

Автомобіль під заставу має такі переваги:

  • збереження права водіння;
  • відсутність прихованих платежів;
  • усі нюанси можна обговорити перед оформленням документів.

Договір встановлює відповідальність кожної сторони, тому його вивченню слід приділити особливу увагу. Якщо звернутися по допомогу до перевіреної компанії, можна отримати додаткові гарантії дотримання прав клієнта, оскільки для подібних організацій репутація є ключовим чинником успіху. Кредит під заставу машини у Києві доступний широкій аудиторії автомобілістів. Детальніше про послугу можна дізнатись на відповідній сторінці сайту. Кредит під заставу авто Київ в інтернеті можна отримати без додаткових послуг, які банки нав’язують своїм клієнтам. Співпраця зберігається в конфіденційності, а правочин додатково перевіряється юристом на дотримання положень чинного законодавства.

Процедура як взяти гроші в кредит
Для отримання повноцінної консультації, а також необхідних грошових коштів, Вам потрібно:
завітати до нашого офісу в Києві; зв’язатися з нашими співробітниками по телефону; заповнити просту форму онлайн-заявки на нашому сайті. Отримання грошової суми займає від 2-х годин до 1 дня (при наявності мінімального пакету документів).