Кредит під заставу земельної ділянки на вигідних умовах

Земельна ділянка не тільки дозволяє побудувати будинок своєї мрії, але і отримати фінансування в найстисліші терміни, якщо звернутися для цього за допомогою в спеціалізовану компанію. Кредит під земельну ділянку встигли отримати багато українців, які оцінили всі переваги такого рішення. Процес оформлення кредиту під заставу землі має свої особливості, яким варто приділити пильну увагу перед тим, як залишити заявку. Оформити кредит під землю має бути вигідно для клієнта. Компанія, в якій ви плануєте взяти кошти під заставу, повинна надати ринкові умови, а також гарантії безпеки при укладанні угоди.

Сьогодні для отримання кредитування під заставу земельної ділянки можна звернутися в банки або фінансові організації. Банки працюють в даній галузі вже багато років, але це зовсім не означає, що їх умови будуть вигідними для клієнта. Будь-філія намагається убезпечити себе від фінансових ризиків, тому встановлює ряд додаткових вимог, виконання яких клієнтом стає обов’язковим. Оформити кредит під землю в банку часто в рази складніше, ніж в спеціалізованій організації.

Чому варто скористатися послугою?

Земельну ділянку можна надати під заставу або продати. Перший варіант вигідний з тієї простої причини, що земля постійно дорожчає в ціні, особливо, якщо вона розташована в передмісті або межах великих міст. З цієї причини її продаж призведе до втрати потенційного прибутку. До того ж, надавати ділянку в заставу можна неодноразово, отримавши зручне заставне майно, яким власник може і далі розпоряджатися. Кредит під землю можна отримати на тривалий термін, щоб умови повернення коштів виявилися ще більш вигідними.

Отримати кредитування на таких умовах можуть як фізичні особи, так і юридичні особи. До фізичних осіб, які оформляють заставні кредити, встановлюють більш м’які вимоги. Наприклад, вони можуть зовсім не мати офіційного працевлаштування, що не завадить їм отримати бажану суму. Також до кредитування допускаються особи з іноземним громадянством, які вже кілька років проживають в Україні.

Кредит під заставу земельної ділянки можна оформити максимально швидко, якщо ви маєте в своєму розпорядженні усіма необхідними документами. До їх переліку входить посвідчення особи, яким зазвичай виступає паспорт. Також для оформлення документів потрібен податковий номер. Якщо кредит під заставу землі планується отримати в банку, то ця кредитна організація може зажадати від вас додаткові довідки посвідчення, для збору яких потрібно більше часу. Позичальники, які перебувають у шлюбі, повинні надати свідоцтво і паспорт чоловіка, щоб отримати кредит під землю.

Нескладно припустити, що для застави землі будуть потрібні документи, які підтверджують право позичальника на володіння нею. Це може бути договір про покупку, приватизаційний банк або дарча. Кредит під заставу земельної ділянки можна оформити тільки на ту територію, на якій не зведено жодного об’єкта. Для підтвердження даного факту буде потрібна додаткова довідка.

Все більше людей розуміють, що отримати кредит під земельну ділянку куди простіше, якщо звернутися за допомогою в спеціалізовану фінансову установу. Її співробітники добре знайомі з усіма нюансами, що дозволяє скористатися детальною консультацією. Переваги співпраці виглядають наступним чином:

  • взяти кредит в Києві в найстисліші терміни;
  • вигідні умови надання позики;
  • відсутність прихованих платежів.

Для отримання позики потрібно заповнити заявку і дочекатися її розгляду. Кредит під заставу землі дозволить швидко позбавитися від фінансових труднощів, а умови його погашення залишаються максимально простими і вигідними.

Процедура як взяти гроші в кредит
Для отримання повноцінної консультації, а також необхідних грошових коштів, Вам потрібно:
завітати до нашого офісу в Києві; зв’язатися з нашими співробітниками по телефону; заповнити просту форму онлайн-заявки на нашому сайті. Отримання грошової суми займає від 2-х годин до 1 дня (при наявності мінімального пакету документів).