Кожен власник земельної ділянки може слушним чином розпорядитися нею задля отримання вигідних умов кредитування. Необхідно лише звернутися по кредит під заставу земельної ділянки до наших спеціалістів, котрі детально пояснять умови отримання позики

Як краще взяти кредит під заставу земельної ділянки в Україні?

Кредит під заставу земельної ділянки: чому клієнти обирають нашу спілку?

Багато українців є власниками земельних ділянок, котрими важно правильно розпорядитись. Для цього землю можна використати у якості застави. Якщо у даний момент ви не збираєтесь почати будівництво на майданчику, то час заставити земельну ділянку під найкращі відсотки. Кредит під заставу земельної ділянки можна отримати на нашому сайті. Його менеджери завжди готові відповісти на ваші запитання. Процес оформлення кредиту під заставу землі має свої особливості, на котрі варто звернути увагу перед підписанням документів. Оформити кредит під землю буде вигідно не лише для позичальника, але і для фінансової установи, що добре позначається на тих відсотках, котрі потрібно буде сплачувати при кредитуванні.

Переваги використання кредитування під заставу землі

Отримати кредит на землю можна у багатьох банках, а також у фінансових організаціях. При виборі установи, де можна взяти кредит, слід обов’язково звернути увагу на строк кредитування і відсотки, котрі може запропонувати банк. Не слід приставати на першу-ліпшу пропозицію. Земельна ділянка є достатньо цікавим залоговим майном, тому знайти зацікавлені фінансові інституції не так вже й важко.

Установа, котра зацікавлена у сталому розвитку, буде намагатися зменшити можливі ризики завдяки позикам під заставу. Саме цей напрям сьогодні є найбільш популярним серед позичальників. Щоб оформити кредит під землю у банку, потрібно немало документів і довідок, котрі є обов’язковими під час підписання договору. Зовсім інакше виглядає ситуація, коли клієнт звертається до кредитної спілки. Подібні організації широко представлені у нашій країні. Інтерес до кредитних спілок з кожним роком дужчає за причини втрати довіри до банківських інституцій.

Кредит під заставу землі є не єдиним способом розпорядитися землею. Також ділянку можна здати в оренду або продати. У той же час треба розуміти, що кредитування є самим вигідним рішенням. Орендна плата становить мізерну суму, тому не буде приносити тих дивідендів, на котрі розраховує більшість власників майна. Якщо ділянку продати, то за сучасними цінами можна отримати непогану суму. Проте більше такої цікавої застави ви мати не будете.

Звернувшись до кредитної спілки, клієнт може отримати одразу декілька важливих переваг:

  • низькі відсотки кредитування;
  • довгий строк позики;
  • можливість пролонгації;
  • індивідуальний пошук вигідної пропозиції.

Кредит під заставу нерухомості може отримати кожна фізична особа, котрій будуть надані більш вигідніші умови позики

офіційного працевлаштування чи стабільного заробітку. Ми можемо надати будь-яку додаткову інформацію щодо позики у телефонному форматі, тому не втрачайте шанс отримати гарні умови для кредитування.

Кредит під заставу земельної ділянки на вигідних умовах

Отримати кредит під земельну ділянку можна швидко і без додаткових зусиль, якщо ви вже встигли зібрати необхідні документи. До переліку останніх відноситься посвідчення особи, яким є паспорт клієнту. Додатково треба мати при собі документи, що встановлюють особу власника земельної ділянки. Якщо земля знаходиться у спільній власності, або власник перебуває у шлюбі, то потрібно надати документи інших осіб, котрі мають права на ділянку.

Гроші під заставу землі будуть надані у разі наявності договору про купівлю, приватизацію або дарчу. Оформлення кредиту можливе лише у тому разі, якщо на ділянці немає будівель. Скласти договір можна у стислий час, якщо звернутися до нашої компанії. Ми кредитуємо власників земельних ділянок не перший рік, тому можемо надати найбільш вигідніші умови. З нами ви можете не переживати щодо прихованих платежів та інших неприємних дрібниць, котрі можуть позначитися на вигодах співпраці. Умови погашення кредиту залишаються м’якими і прозорими.

Процедура отримання грошей в кредит
Щоб отримати повноцінну консультацію, вам необхідно перейти на наш сайт та зателефонувати співробітникам. Кияни можуть також завітати до нашого офісу. Зв’язатися з менеджером також можна завдяки формі онлайн-заявки. Ми пропонуємо вам отримати необхідну суму вже через 2-24 години з моменту звернення. З мінімальним переліком обов’язкових документів ви можете ознайомитися на сайті.