Кредитування під заставу нерухомості є одним з найбільш пріоритетних напрямів нашої роботи. Ви можете звернутися до консультантів кредитної спілки, котрі детально розкажуть про важливі нюанси отримання кредиту під нерухомість і переваги співпраці

Чому кредити під заставу нерухомості слід обирати уважно?

Кредит під заставу нерухомості: як краще ним скористатись?

Сучасна людина має доступ до будь-яких банківських інструментів, завдяки яким може отримати фінансування на різноманітні цілі. Якщо раніше потрібно було довгий час відкладати кошти, аби можна було сплатити за дороге лікування чи навчання у вузі, то сьогодні ситуація пішла на краще. Позичальнику необхідно лише мати нерухомість, котру він може використати у вигляді застави. Як отримати кредит під заставу нерухомості? Для цього необхідно пройти декілька простих кроків.

Що таке кредитування під заставу?

Подібна пропозиція доступна клієнтам банку вже багато років, тому скористатися нею встигло багато співгромадян. Кредит на нерухомість надається позичальникам, котрі можуть підтвердити виплату позики завдяки власному майну. Якщо раніше для підкріплення надійності клієнта банки вимагали пройти процедуру поруки, то зараз така практика майже не використовується. Простіше вказати нерухомість у якості застави, що дозволить клієнту зберегти конфіденційність, а також здихатися необхідності шукати друга чи родича, котрий зголоситься взяти на себе відповідальність поруки.

Кредит готівкою під заставу нерухомості ви можете отримати завдяки нашій компанії, яка працює на ринку фінансових пропозицій вже багато років. Ми завжди приділяємо достатньо часу та уваги кожному клієнту. Ви можете обрати серед декількох пропозицій найбільш слушну у дану мить.

Як отримати кредит під заставу на вигідних умовах?

Кредит під залог нерухомості банки ладні видавати з більшою жагою, бо вони цілковито упевнені у тому, що зможуть повернути позику у будь-якій ситуації. Для позичальника невиплата кредиту не є найліпшим виходом із становища. Справа у тому, що банки завжди проводять власну оцінку нерухомості. На її підставі і будуть проходити наступні перемови щодо видачі коштів. Під час оцінки буде вказана орієнтовна вартість майна на рівні 70 відсотків від ринкової ціни. Тому банк заробить більше, ніж втратить, у разі невиконання клієнтом взятих зобов’язань.

Споживчий кредит під заставу нерухомості має багато переваг:

  • банки швидко видають кошти, підкріплені майном;
  • організації можуть надати найбільш вигідні умови;
  • клієнт може отримати позику на довгий строк.

Клієнт, який бажає отримати вигідні умови кредитування, має уважно дослідити ринкові пропозиції. Вони можуть дуже відрізнятися від установи до установи. Кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи можна отримати лише в тому разі, якщо скористатись пропозицією кредитної спілки. Наші умови ви можете дослідити на сайті, а уважні консультанти завжди готові відповісти на ваші додаткові запитання.

З кожним роком кредит під заставу землі з кожним роком стають все більш цікавими для клієнтів. Справа у тому, що правильно розпорядитися власною землею доволі складно. Маючи клаптик землі, отриманий у спадок, людина може його використати для забудівлі, здати в оренду сільськогосподарським компаніям чи продати. Перший варіант підходить лише у тому разі, якщо земля знаходиться у перспективному місті. Оренда землі може принести лише невелику суму кожен рік. Враховуючи сучасні ринкові ціни на землю, її остаточний продаж буде не найкращим рішенням. Саме тому кредит під заставу майна виглядає таким перспективним.

Коли слід обрати кредит під заставу нерухомості?

Подібне запитання цікавить кожного, хто бажає покращити своє фінансове становище. Кредит під заставу нерухомості умови котрого треба вивчити більш детально, допоможе вийти зі складної ситуації без значних втрат. Цьому сприяють вигідні умови кредитування. Послуга популярна серед банків, тому вони конкурують між собою, пропонуючи найбільш вигідні умови. Також слід уважно дослідити умови кредитних спілок, котрі можуть запропонувати не менш цікаві пропозиції.

Які банки надають кредит під заставу нерухомості? Цей момент є одним з найбільш цікавих. Справа у тому, що сучасні банківські установи не завжди готові надати кредит клієнтові, якщо той не відповідає деяким критеріям. У першу чергу мова йде про наявність стабільної роботи у клієнта. Погана кредитна історія може серйозно зменшити перелік фінансових інструментів, котрими може скористатись позичальник. Заставне майно банків повинно бути ліквідним, щоб установа ним зацікавилася.

Ми можемо вам запропонувати співпрацю, котрою ви залишитеся задоволені. Кожна заявка розглядається у стислі строки. Клієнт може бути упевнений, що отримає позику у розмірі до 80 відсотків від вартості майна. Де взяти гроші на квартиру? Просто оберіть нашу кредитну спілку і повідомте менеджера будь-яким зручним способом, щоб дізнатись подробиці умов кредитування.

Процедура як взяти гроші в кредит
Для отримання повноцінної консультації, а також необхідних грошових коштів, Вам потрібно:
завітати до нашого офісу в Києві; зв’язатися з нашими співробітниками по телефону; заповнити просту форму онлайн-заявки на нашому сайті. Отримання грошової суми займає від 2-х годин до 1 дня (при наявності мінімального пакету документів).