Особливості кредитування під заставу нерухомості

Складно навіть уявити людину, яка у своєму житті ніколи не натрапила на фінансові труднощі. Вони можуть бути викликані як відсутністю роботи, так і несподіваними витратами в особливо великих розмірах, наприклад, купівлею автомобіля або дорогою цифровою технікою. Якими б не були обставини, розв’язувати фінансові проблеми слід з усією можливою оперативністю. Кредит під заставу нерухомого майна виглядає адекватним варіантом для того, щоб отримати серйозну суму і розпоряджатися нею за своїм рішенням.

Банківські організації активно просувають кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи, оскільки вона дозволяє максимально скоротити фінансові ризики. Ця категорія, іпотека під заставу нерухомості, поширюється на споживчі позики. Останні можуть бути цільовими чи не цільовими. Перед тим, як скористатися позикою під заставу будинку, слід ознайомитися з умовами його надання.

Кредит під заставу нерухомості: що потрібно знати?

Позику під заставу власності в банках встигли отримати багато громадян, які залишилися незадоволеними своїм рішенням. Важливо розуміти, що банк ніколи не оцінить ваше майно за його реальною вартістю, тому надасть лише 60-70 відсотків ринкової ціни земельної ділянки чи будинку.

Якщо ж позичальнику не вдасться своєчасно погасити кредит під заставу житла, то він не тільки втратить нерухомість, а й втратить до 40 відсотків від її реальної вартості, що робить такі позики ще менш перспективними. Юридичні аспекти звернення за позикою до банку слід вивчити з усією можливою ретельністю. Банк завжди залишає за собою право реалізувати об’єкт нерухомості, якщо клієнт не виконує жорстких умов фінансування. Щоб отримати гроші під заставу нерухомості у банку буде потрібно наступний перелік документів:

  • паспорт та код ІПН;
  • заяву отримання позички;
  • довідка про доходи;
  • копія трудової книжки (завірена у нотаріуса);
  • свідоцтво про шлюб;
  • довідка з ЖЕКу про реєстрацію дітей у квартирі.

Також клієнтам банків не доводиться розраховувати на швидке фінансування, навіть якщо умови отримання коштів їх влаштовуватимуть. Зазвичай кредити під заставу нерухомості затягуються щонайменше на місяць. Не менше 7 днів йде на збір документів, ще 10 днів потрібно для розгляду заявки та стільки ж для реєстрації угоди. Ще 5-10 днів може знадобитися на збирання додаткових довідок. Якщо квартира під заставу та кредит потрібні терміново, то подібні терміни його надання навряд чи можуть задовольнити клієнта.

Які реальні альтернативи банківським позикам? Кредит під заставу будинку може отримати кожен охочий, хто скористався пропозицією спеціалізованої фінансової організації. Вам лише потрібно залишити заявку на нашому сайті, яка буде розглянута в найкоротші терміни. Кредит під заставу ми видаємо в рамках стандартної процедури, тому клієнт заздалегідь знає повний перелік документів, які він має надати перед тим, як оформити кредит під заставу нерухомості.

Ми постійно покращуємо власний сервіс, а також стежимо, щоб умови кредитування залишалися вигідними для клієнтів. Ви можете обговорити всі аспекти, які передбачає кредит під нерухомість, з нашим менеджером. Для подання документів вам не доведеться чекати у чергах. До того ж, кредит під заставу власності може отримати 99 відсотків клієнтів компанії, оскільки відсоток відмов залишається мінімальним. Усі умови співпраці доступні на сайті. Взяти кредит під заставу нерухомості у нас можна з повною впевненістю в тому, що кредитор чесно буде дотримуватись умов співпраці.

Процедура як взяти гроші в кредит
Для отримання повноцінної консультації, а також необхідних грошових коштів, Вам потрібно:
завітати до нашого офісу в Києві; зв’язатися з нашими співробітниками по телефону; заповнити просту форму онлайн-заявки на нашому сайті. Отримання грошової суми займає від 2-х годин до 1 дня (при наявності мінімального пакету документів).