Як отримати кредит під заставу автомобіля?

У кожної сучасної людини в житті трапляються ситуації, коли потрібно терміново отримати суму на особистий рахунок для вирішення труднощів, що виникли, але досягти мети виявляється не так просто. Особливо ситуація ускладнюється тоді, коли йдеться про справді велику суму. Банки привчили багатьох клієнтів до того, що для одержання такої позики необхідно надати заставне майно. Воно може бути як рухомим, так і нерухомим. Більш привабливим варіантом виглядають кредити під заставу авто, оскільки ризикувати власним будинком мало хто бажає серед українців.

Оформлення кредиту здійснюється у стислі терміни, якщо скористатися при цьому пропозицією перевіреного сервісу. Запорука авто дозволяє отримати низку переваг. Якщо кредит під заставу машини, компанія, яка його надає, менше ризикує, що дозволяє клієнту отримати вигідніші умови. Кредит під заставу авто в Україні сьогодні надається в інтернеті, що робить цю послугу ще вигіднішою. Не потрібно вистоювати в чергах або збирати масу паперів тільки для того, щоб отримати відмову через кілька днів. Подібна ситуація для клієнтів банків є досить поширеною, оскільки причиною відмови можуть стати різні нюанси. Наприклад, клієнт може не мати необхідний рівень доходів або встиг зіпсувати свою кредитну історію.

Як зробити ситуацію, якщо взяти позику в банку немає можливості? Автокредит під машини виглядає в цьому випадку найперспективнішим варіантом. На його наданні спеціалізується дедалі більше компаній. Кредит під заставу автомобіля видають у стислі терміни, в чому ви можете переконатися на особистому досвіді. Необхідно пам’ятати, що банки завжди занижують оцінну вартість авто, тому рідко пропонують кредит під заставу машини Київ у розмірі більше ніж 50 відсотків від ринкової ціни.

Водночас спеціалізовані кредитні організації, які зацікавлені у своєму розвитку, встановлюють вищу вартість оцінки, яка може досягати 70 відсотків від реальної ціни авто та видають кредит під заставу авто з правом водіння. В результаті клієнт зможе отримати більшу суму без додаткових витрат. В цьому випадку кредит під заставу авто виглядає ще привабливішим, адже у вас з’явиться можливість виплатити значну частину позики, використовуючи для цього тіло кредиту, а не зарплатні кошти.

Як отримати гроші максимально швидко та вигідно?

Якщо вас зацікавив кредит під заставу авто, процедура отримання залишається максимально простою:

  • зібрати мінімум документів;
  • подати заяву;
  • дочекатися її розгляду;
  • підписати договір.

Величезною перевагою, коли береш автомобіль під заставу, є те, що угода дозволяє залишити автомобіль у розпорядженні власника. Останній може й надалі використовувати його для заробітку чи повсякденних поїздок замість того, щоб машина залишилася на паркуванні кредитної організації. Така застава авто виглядає особливо перспективно, оскільки ви нічого не втрачаєте, користуючись ним. Після підписання договору на рахунок клієнта надходить обумовлена ​​сума, якою він може розпоряджатися на свій розсуд.

Кредит для авто в заставу в Україні пропонують десятки компаній, тому клієнтам слід уважно обирати організацію для співпраці. Вона має мати позитивну репутацію серед клієнтів, а також достатню кількість відгуків в інтернеті, які підтверджують рівень сервісу. Кредит під заставу авто буде надано у найстисліші терміни, в чому ви можете переконатися на особистому досвіді вже сьогодні.

Процедура отримання грошей в кредит
Щоб отримати повноцінну консультацію, вам необхідно перейти на наш сайт та зателефонувати співробітникам. Кияни можуть також завітати до нашого офісу. Зв’язатися з менеджером також можна завдяки формі онлайн-заявки. Ми пропонуємо вам отримати необхідну суму уже через 2-24 години з моменту звернення. З мінімальним переліком обов’язкових документів ви можете ознайомитися на сайті.