Як отримати кредит під заставу автомобіля?

У кожної сучасної людини в житті трапляються ситуації, коли потрібно терміново отримати суму на особистий рахунок для вирішення виниклих труднощів, але досягти мети виявляється не так просто. Особливо ситуація ускладнюється тоді, коли мова йде про дійсно велику суму. Банки привчили багатьох клієнтів до того, що для отримання такої позики необхідно надати заставне майно. Воно може бути як рухомим, так і нерухомим. Автокредит під машини виглядає більш привабливим варіантом, так як ризикувати власним будинком бажають не багато українців.

Оформлення кредиту здійснюється в стислі терміни, якщо скористатися для цього пропозицією перевіреного онлайн-сервісу. Застава авто дозволяє отримати ряд переваг. Якщо кредит передбачає заставне майно, то компанія, яка його надає, менше ризикує, що дозволяє клієнту отримати більш вигідні умови. Кредит під заставу авто в Україні сьогодні надається в інтернеті, що робить дану послугу ще більш вигідною. Не потрібно вистоювати в чергах або збирати масу паперів тільки для того, щоб отримати відмову через кілька днів. Подібна ситуація для клієнтів банків є досить поширеною, так як причиною відмови можуть стати самі різні нюанси. Наприклад, клієнт може не володіти необхідним рівнем доходів або встиг зіпсувати свою кредитну історію.

Як вчинити в ситуації, якщо взяти позику в банку немає можливості? Автокредит під машини виглядає в цьому випадку найперспективнішим варіантом. На його наданні спеціалізується все більше компаній. Кредит під заставу автомобіля видають в найстисліші терміни, в чому ви можете переконатися на власному досвіді. Необхідно пам’ятати, що банки завжди занижують оціночну вартість авто, тому рідко коли пропонують кредит в розмірі більше 50 відсотків від ринкової ціни.

У той же час спеціалізовані кредитних організації, які зацікавлені в своєму розвитку, встановлюють вищу вартість оцінки, яка може досягати 70 відсотків від реальної ціни авто. В результаті клієнт зможе отримати більшу суму без додаткових витрат. В даному випадку кредит під заставу автомобіля виглядає ще більш привабливим, адже у вас з’явиться можливість виплатити значну частину позики, використовуючи для цього тіло кредиту, а не зарплатні кошти.

Як отримати гроші максимально швидко і вигідно?

Якщо вас зацікавив кредит під заставу авто, то процедура отримання залишається максимально простий:

  • зібрати мінімум документів;
  • подати заяву;
  • дочекатися її розгляду;
  • підписати договір.

Величезною перевагою є те, що угода дозволяє залишити автомобіль в розпорядженні власника. Останній може і далі використовувати його для заробітку або повсякденних поїздок замість того, щоб залишити машину на парковці кредитної організації. Така застава авто виглядає особливо перспективно, оскільки ви нічого не втрачаєте, користуючись ним. Після підписання договору на рахунок клієнта надходить обумовлена ​​сума, якої він може розпоряджатися на свій розсуд.

Кредит під заставу авто в Україні пропонують десятки компаній, тому клієнтам слід уважно вибирати організацію для співпраці. Вона повинна мати позитивну репутацію серед клієнтів, а також достатня кількість відгуків в інтернеті, які підтверджують рівень сервісу. Кредит під заставу авто буде надано в найстисліші терміни, в чому ви можете переконатися на власному досвіді вже сьогодні.

Процедура як взяти гроші в кредит
Для отримання повноцінної консультації, а також необхідних грошових коштів, Вам потрібно:
завітати до нашого офісу в Києві; зв’язатися з нашими співробітниками по телефону; заповнити просту форму онлайн-заявки на нашому сайті. Отримання грошової суми займає від 2-х годин до 1 дня (при наявності мінімального пакету документів).
Написати нам листа