Заробити гроші не найголовніше. Гроші – це товар, необхідно не тільки з користю їх витрачати, а й правильно «продавати», щоб отримувати від цього додатковий дохід.

Куди інвестувати

Поточний рік закінчується, він був не найлегшим. Рівень інфляції помітно зріс, що не може не засмучувати. Реальні доходи поступово зменшуються через знецінення національної валюти, тому гостро постає питання збереження коштів.

Багато хто має накопичення, відкладають гроші на дорогу покупку або відпочинок влітку. Зазвичай гроші тримають завжди під рукою – в кращому випадку на картці, а то і взагалі по-старому «під подушкою».

Це категорично неправильно. В умовах ринкової економіки гроші повинні працювати. Нехай здається, що дохід від різного роду вкладень незначний, але він є. З дрібниць накопичується капітал і цим потрібно користуватися.

Одними з найбільш популярних об’єктів інвестування грошей у пересічного громадянина є:

  • нерухомість;
  • золото;
  • банківські депозити.

Деякі також вкладають гроші в цінні папери, що приносить регулярний дохід. Куди ж вкласти гроші в 2020 році, куди інвестувати в Україну, щоб уберегти від інфляції і в той же час примножити?

Інвестиції в кредитний союз

Сьогодні на фінансовому ринку здійснюють свою діяльність безліч кредитних спілок. Кілька років тому серед них відбулося природне самоочищення – ринок позбувся слабких і неефективних організацій, залишивши сильних і надійних.

Саме вони є привабливим об’єктом інвестування і з кожним днем ​​ця привабливість все сильніше простежується. Вкладати кошти в кредитний союз – це вигідне вкладення грошей. Кредитні спілки знайомі нам, як кредитні організації, які представляють собою щось на кшталт каси взаємодопомоги, вклавши в яку гроші можна розраховувати на отримання кредиту на вигідних умовах. Кредитна спілка ЗаРаЗ – це максимально прозорий процес кредитування. Ми пропонуємо кредит під заставу нерухомості в Києві і звичайні беззаставний споживчий кредит.

Кредитна спілка – фінансова організація, яка крім видачі кредитів, приймає гроші під відсотки і платить своїм клієнтам за користування чималі відсотки. Кредитна спілка ЗаРаЗ – це взаємне кредитування пайовиків, де вкладені кошти використовуються для кредитування, а кредитний Союз ЗаРаЗ виступає адміністратором відносин (адмініструють процес).

Кредити один одному більш надійні. Вкладник повністю отримує свої гроші, адже ділова репутація і майно організації є гарантом повернення. Йому не варто звертати увагу на процес кредитування, адже ризики бере на себе кредитний союз.

Деяких насторожує вищий відсоток по депозиту, але насправді тут немає нічого дивного, адже вони видають кредити на більш лояльних умовах, нерідко без довідки про доходи. Ризик таких операцій значно вище, тому відсотки по кредиту вищі. Щось схоже можна спостерігати і в банках. Одне і те ж фінансова установа може видавати кілька видів кредитів з різними процентними ставками, вони залежать від ризику, який супроводжує такі операції.

Тому відсотки за депозитами в кредитних спілках на порядок вище, а ризик інвестицій мінімальний. Одним з надійних, що динамічно розвиваються компаній є кредитна спілка ЗаРаЗ. Він пропонує найкраще вкладення коштів для своїх клієнтів, число яких з кожним днем ​​зростає. Ознайомитися з ними можна на сайті https://zaraz.org.ua/. Якщо вам цікаво у що вкласти гроші, відповідь проста – кредитна спілка стане надійним партнером, інструментом для збереження ваших коштів і примноження багатства.