Строкові вклади

Сьогодні ми спостерігаємо процес знецінення грошей, хоча неозброєним оком цього не видно. Для запобігання необхідно здобути хоча б маленький дохід від суми. За допомогою строкових депозитів, Ви знайдете таку можливість. Поклавши гроші в банк або інша фінансова установа, таке як кредитна спілка (депозит в гривні або доларах) під певний, раніше обумовлений відсоток, Ви отримуєте від фінансової установи свої гроші з відсотком.

Різновид строкових вкладів:

Депозити (Україна) мають на увазі нарахування грошових коштів, у вигляді відсотка щомісяця або по закінченню договору виплачуються разом з усією сумою. Відсотки по депозитах можуть зараховується регулярно – кожен місяць, після цього на всю суму, включаючи щомісячні виплати, буде додаватися загальний відсоток (строковий вклад з капіталізацією). Або це може бути загальний відсоток, який надається клієнту по закінченню часу.

Іноді в разі потреби можна зняти певну суму до закінчення терміну і не втратити при цьому відсотки по депозитах, але в більшості випадків, – губляться відсотки, або гроші, поки договір не закінчився, не давалися.

Депозитний вклад може бути накопичувальним. Після вкладень, у Вас з’являється можливість відкрити кредит на житло чи машину.

Основні плюси строкових вкладів:

– надійність, так як, укладаючи письмовий договір з банком, Ви отримуєте гарантію, що Ваші кошти повернуться до господаря;

вигідний депозит примножить Ваші заощадження і буде перебувати в безпеці;

– строкові вклади ідеально підходять для подарунків до ювілею, весілля або до народження дитини;

– внесок можна відкрити на будь-яку особу;

Недоліки строкових вкладів:

Попри те, що термінові депозити (Україна) мають такі плюси як надійність, стабільність, офіційність, вони не зможуть забезпечити Вас пристойним прибутковим зростанням. Якщо Ви хочете мати високі ставки по депозитах, можна підібрати строковий вклад на більш протяжний період, що забезпечить високий відсоток, але при потребі, Ви не зможете зняти гроші достроково.

Таким чином, коли людина вибирає відповідний депозит, він, в першу чергу, звертає увагу на простоту самого процесу операції, на гарантії по надійності грошових коштів, а також на стабільність умов договору.