Укрзалізниця знизила ціни на квитки Інтерсіті у рамках безстрокової акції

Як повідомляється на офіційному джерелі Укрзалізниці з 1 листопада квитки на Інтерсіті та Інтерсіті+ подешевшають на 15%, а якщо купувати квитки заздалегідь то можна заощадити 20-25%.

Відзначається що їхати серед тижня буде дешевше, а також купувати квиток за місяць до поїздки стане дуже вигідно. Інтерсіті наразі мають напрямки у всі куточки країни, тому підійдуть більшій частині населенню, особливо через введену економію коштів.

На такі кроки керівництво Укрзалізниці пішло після того, як проаналізувало заповненість вагонів потягів. Так 2-й клас наразі користується таким же попитом як і до коронавірусу, а 1-й клас майже не заповнений.

Нагадуємо що епідемія коронавірусу значно вплинула на діяльність Укрзалізниці. Так згідно з планами на 2020 рік, повинно було бути поступове підвищення вартості білетів на 2%, але через зменшення попиту на внутрішнє переміщення та запровадження карантинних заходів укрзалізниця зазнала значних втрат. Навіть зараз перевезення повністю не окупаються. Саме для цього і була запроваджена компанія по заохоченню клієнтів.