Термін розміщення: 1,3,6,9,13,18,24 місяці

Відсоткова ставка: від 14% до 28% річних, залежно від терміну розміщення вкладу

Мінімальна сума вкладу: 1000 грн.

Виплата відсотків: в кінці терміну дії договору

Поповнення: НІ

Часткове зняття: НІ

Додатковий % до Вашого депозиту: +1% додається до діючих програм при наявності пенсійного посвідчення або для членів союзу, які вже відкривали депозит в установі «заразити»

Умови дострокового розірвання договору вкладу: в разі дострокового розірвання договору з ініціативи вкладника, перерахунок відсотків здійснюється з початку дії договору за ставкою вкладу на вимогу – 2% річних.

Депозитний вклад ощадний без поповнення

Зробіть так, щоб Ваше заощадження стало для Вас одним з основних джерел стабільного доходу.

Депозитний вклад Ощадний – це розумне вкладення Ваших коштів на тривалий період. Це саме те, що необхідно для Ваших грошей, з огляду на високий %, можливість поповнення, надійність заощадження на весь період.

Ощадний вклад – це надійність, свобода дії, простота і зручність, прозорість усіх умов. Безпека надається за допомогою страхування всієї суми, стабільністю і розширенням нашої установи і надання позик під заставу.

Інвестори стверджують, що найбільш вигідний спосіб зберігання своїх заощаджень є тривале інвестування. Гроші, оформлені в депозит, можуть принести більше, ніж просто хороший пасивний заробіток. Засоби, які не вкладені в прибуткову справу, щомісяця втрачають свою цінність.

У КС «ЗаРаЗ» завжди стабільно високий %. При тому, як би не змінювалася кон’юнктура ринку % зменшаться не буде, так як він зафіксований в умовах договору.

Зверніть увагу, що наш заклад досить гнучке і йде на зустріч кожному, при виникненні будь-яких непередбачених ситуацій. Якщо хочете зняти якусь частину з депозиту, але умови цього не передбачають, ми легко зможемо Вас прокредитувати під мінімальний%, на вигідних умовах.

Наша установа проводить безкоштовні фінансові тренінги, які допоможуть Вам розібратися в стратегії правила заощадження, забезпечення майбутнього за допомогою нього, вміння бути завжди готовими за будь-яких непередбачених фінансових ситуаціях.

Ощадні депозити – будуть завжди хорошим фінансовим інструментом для накопичення і збільшення Вашого особистого бюджету, один з хороших способів реалізації поставлених життєвих цілей.

Наші переваги:

– Високі відсотки по депозитах – до 28%;

– Страхуємо ощадні депозитні вклади і всі наступні вклади в повному розмірі;

– Входимо в 10-ку кращих серед державного рейтингу «Інвестиційна привабливість»;

– Депозитні вклади забезпечені Надліквідність нерухомістю м.Києва;

– Спеціальна програма лояльності пропонована для постійних клієнтів;

– Гнучкість завдяки наданої можливості часткового зняття, поповнення і т.д .;

– Якісний сервіс і кваліфікований персонал.

Робота КС заразитися полягає в тому, щоб зберегти і збільшити Ваш Ощадний депозит !!!

Дивіться ще: депозити київ