Життя мінливе і достаток не може бути постійним. Економічне благополуччя змінюється кризою. Але люди, навчені гірким досвідом знецінення грошей, не хочуть опинитися в «пастці» і втратити всі заощадження, які накопичувалися роками. Оптимальним виходом в цій ситуації стане інвестування. Однак мало хто знає, куди вкласти вигідно гроші?

Правильний грошовий внесок дозволить:

  • завжди бути фінансово незалежним;
  • реалізувати свої мрії;
  • подбати про сім’ю;
  • забезпечити своє майбутнє.

Перш за все, варто відзначити, що будь-який капіталовкладення – це ризик. Жодна система не може бути повністю надійною: завжди є небезпека банкрутства, пограбування, руйнування. Тому вирішуючи, куди вкласти гроші найвигідніше, краще віддати перевагу вкладенням з мінімальними ризиками.

Вибираючи, куди вкласти гроші під відсотки, правильніше буде спочатку інвестувати не всі заощадження, а тільки невелику їх частину. Ризик незначний, але це дозволить з більшою впевненістю дивитися на завтрашній день.

Сьогодні дуже багато, на перший погляд, непоганих проектів. Але якщо вирішуєте, куди вкласти гроші під великі відсотки, варто навчитися відрізняти справжні підприємства від «фінансової піраміди». У реальному проекті не може бути фіксованою прибутку. Вона може бути тільки приблизною, оскільки спрогнозувати точний інвестиційний дохід складно.

Також, щоб правильно визначитися, куди вкласти гроші вигідно, слід звернути увагу на процентну ставку. Нормальними вважаються показники від 8 до 18%. Якщо підприємство пропонує великі цифри – це перший критерій «фінансової піраміди».

Куди вигідно вкладати гроші?

Щоб отримувати «пристойну» прибуток від своїх вкладень, потрібно розуміти, куди вигідніше вкладати гроші. А для цього слід ознайомитися з можливими способами. При цьому треба враховувати не тільки потенційний дохід, а й особливості напрямки.

Кілька варіантів, куди вигідно вкладати гроші:

  • Депозит. Перевагою таких інвестицій є те, що можна знати, який дохід отримаєте через певний час. Крім цього, в певних випадках, банки страхують вклади, що попереджає втрату грошей в разі банкрутства фінансової установи. Але подібне капіталовкладення рідко обіцяє великий прибуток. Найчастіше депозити відкривають для накопичення грошей, щоб згодом інвестувати в більш прибуткові проекти.
  • Золото. Економіку кожної країни підтримує золотовалютний резерв. Якщо шукайте, куди вигідніше вкласти гроші, зверніть увагу на цей варіант. І навіть, коли на час золото і втрачає в ціні, потім його вартість збільшується знову. Дорогоцінні злитки і монети реалізує Національний банк.
  • Нерухомість. Звичний і досить ефективний варіант, куди вигідно вкласти гроші. Придбання нерухомого майна цікава тим, що ціна на нього зростає з кожним роком. При цьому квартиру можна використовувати для додаткового заробітку – здавати в оренду.

Куди найвигідніше вкласти гроші, – питання серйозне, що вимагає ретельного аналізу. Але трошки аналітики і ваші кошти будуть працювати на вас.