Не важливо, чому ви не можете офіційно підтвердити суму своїх доходів. Головне, щоб вам надали кредит для своїх потреб, тому доведеться розглядати такі варіанти, як отримання кредиту готівкою без довідки підтвердження доходу. Як же взяти кредит готівкою котрі дають довідку про доходи. Багато банківські організації, що надають такі кредити, вимагають від потенційного позичальника кілька документів. А ваші доходи підтверджуються тільки в усній формі або в анкеті-заяві. Але даний тип кредитів не дає можливості на отримання великої суми грошей, плюс до всього, їх процентна ставка буде значно завищена.

Позику без довідки про доходи може запросити кожен, офіційно працевлаштований людина, і банківські структури, в свою чергу, для таких осіб йдуть на деякі поступки при видачі різного виду кредитів. Очевидно, що кредит готівкою без довідки досить затребуваний продукт і з усього банківського асортименту послуг, кредит без довідки про доходи, який позичальники хочуть отримати в день оформлення заявки в банк, на сьогодні найбільш актуальний. Мало який потенційний позичальник залишається осторонь: отримати кредит може практично кожен, людина без певного пакету документів і людина, яка має не з кращих кредитних історій.

Основні пріоритети кредиту без довідки про доходи:

– надання мінімум документів.

– оформлення позики – швидко,

– отримання грошей відбувається в день оформлення заявки в банк

Але варто відзначити основний недолік даного виду кредиту:

– найбільш високі процентні ставки,

– сума кредиту невеликих розмірів, ніж при оформленні кредиту з документом про доходи.

Перед тим як оформити позику, потрібно уважно обміркувати всі майбутні витрати для того, щоб у вас не виникало складнощів з фінансової сторони.

Після того, як ви зупинилися на банківській структурі, яка надає дані послуги, потрібно постаратися пред’явити банку, крім необхідного мінімального пакету документів, так само документи, які підтвердять вашу фінансову забезпеченість, наприклад: документ про володіння нерухомістю (будинок, квартира, земельна ділянка) або транспортним засобом. При наданні допоміжних документів, багато структур розглядають такий варіант, як зниження початкової кредитної ставки.

Отримання кредиту без довідки про доходи – це оптимальна альтернатива для тих, кому, в терміновому порядку, потрібні кошти, але не можуть взяти довідку про свої доходи.