Складно знайти людину, яка не стикався з кредитами. Їх оформляють компанії і приватні особи, бідні люди і багаті, беруть на різні потреби. Найпоширенішим видом кредиту є споживчий.

Що таке споживчий кредит

Основну частину кредитного портфеля будь-якого кредитного установи складають споживчі кредити. Вони видаються на поточні потреби, наприклад:

  • на покупку техніки;
  • на лікування;
  • на навчання;
  • на весілля;
  • на відпочинок.

Більшість споживчих кредитів видаються готівкою, їх можна витратити на будь-який лад – організувати вечірку або купити потрібну річ, все це на розсуд позичальника. Але для того щоб здійснити свою мрію, важливо правильно підібрати кредитна установа, яка готова надати споживчий кредит.

Споживчі кредити в кредитних спілках

Склався стереотип, що кредит можна оформити лише в банку, але це не так. Банки пред’являють високі вимоги до позичальників, вони вимагають надати велику кількість документів, довідку про доходи, іноді видають споживчий кредит під заставу або вимагають поручителів.

На ринку кредитування з’явилися кредитні спілки, які мають більш вузьку спеціалізацію. Вони видають швидкі споживчі кредити на будь-які потреби. На відміну від банків, кредитні спілки не пред’являють високих вимог до своїх позичальників. Особливо це актуально для осіб, які мають неофіційний дохід і не можуть надати довідку про доходи.

Кредитні спілки видають споживчі кредити протягом декількох годин, при цьому не вимагають великої кількості документів. В умовах кризи багато банків відмовляють позичальникам, особливо тим, у яких зіпсована кредитна історія. Кредитні спілки більш лояльні, вони видають споживчий кредит без довідок без поручителів, навіть тим клієнтам, яким інші фінансові установи відмовили.

Кредитна спілка ЗаРаЗ

Кредитна спілка ЗаРаЗ є одним з тих, хто пропонує оформити споживчий кредит в Києві на вигідних умовах. Фахівці нашої компанії надають необхідні консультації, а гроші готівкою на будь-які потреби можна отримати всього протягом декількох годин, при цьому потрібно мінімальний пакет документів.

Вигідним відмінністю компанії ЗаРаЗ є ставлення до клієнта – присутній індивідуальний підхід, як при видачі позики, так і при супроводі. Якщо у позичальника наступили непередбачені обставини – кредитна спілка ЗаРаЗ готовий піти назустріч, аж до зміни умов угоди. Звернувшись в ЗаРаЗ, ви можете оформити не тільки кредит на споживчі потреби на вигідних умовах, але і отримати професійне обслуговування і лояльне ставлення. Ми не розглядаємо клієнтів з поганою кредитною історією як порушників, ми прагнемо ввійти в ситуацію і надати допомогу клієнту. На нашому сайті https://zaraz.org.ua можна вивчити наші умови і знайти контактні дані компанії.