Велика частина населення бере кредит на споживчі потреби. При цьому для позичальників важливо те, щоб оформлення проводилося з мінімальним пакетом документів, швидко і без високих вимог.

Кредитні спілки

Споживчі кредити оформляв практично кожен. Це гроші на покупку телефону, побутової техніки, на навчання, лікування і багато іншого. Але ризики кредитування змушують банки посилювати умови видачі позик. Це відобразилося на кількості відмов у видачі споживчих кредитів. Тому більшість позичальників стали користуватися послугами кредитних спілок. Ці організації надають певні фінансові послуги населенню, в тому числі видають споживчі кредити.

Робота кредитної спілки заснована на партнерстві членів організації. Учасники можуть розраховувати на фінансову підтримку у вигляді позики, при необхідності. Доступність і низькі вимоги вигідно відрізняє споживчі позики кредитних спілок від банківських.

Переваги роботи з кредитними спілками

Кредитні спілки видають споживчий кредит без довідок, без поручителів. При цьому сума може бути досить високою і досягати декількох сотень тисяч гривень. Невеликий займ оформляється при наданні, як правильно, паспорта та ІПН, а значніший – це споживчий кредит під заставу. До переваг співпраці з кредитними спілками можна віднести:

  • низькі вимоги до позичальників;
  • висока швидкість оформлення;
  • можливість кредитування при наявності поганою кредитною історії;
  • вигідні відсотки;
  • гнучкі умови;
  • індивідуальний підхід.

На відміну від банків, кредитні спілки можуть йти назустріч своїм клієнтам, пропонувати індивідуальні умови кредитування, реструктуризацію і так далі.

Споживчі кредити від ЗаРаЗ

Споживчий кредит в Києві можна оформити в компанії ЗаРаЗ. Цей кредитний союз пропонує своїм клієнтам вигідні умови. Існує можливість оформити кредит на невелику суму, а великі позичальники можуть розраховувати на позику до 1 мільйона гривень.

Що стосується споживчого кредиту, то для його оформлення знадобиться лише паспорт та ІПН. Термін оформлення – від декількох годин до одного дня. При цьому враховується не тільки офіційний дохід, а й повні фінансові можливості позичальника.

На нашому сайті можна ознайомитися з пропозиціями від компанії ЗаРаЗ, за допомогою кредитного калькулятора розрахувати платіж, а також подати заявку на отримання споживчого кредиту.