Депозит на місяць

Дуже часто людина планує придбати яку-небудь покупку, але не вистачає коштів або бажаного товару немає в наявності. В такому випадку можна покласти гроші на депозит на місяць, це не тільки збереже їх, а й принесе додаткові фінанси.

Багато людей думають, що вклади на тривалі терміни найбільш вигідні і приносять великий дохід: чим довше термін депозиту, тим вигідніше ставки пропонує банк. Але не завжди справа йде таким чином. Вкладаючи велику суму грошових накопичень, Ви розраховуєте зняти пристойний відсоток річних, але іноді намічається оборудка, яка вимагає чималих коштів. Людина знаходиться в сум’ятті: розірвати договір достроково або перепозичити гроші під чималий відсоток. Що ж робити? Вирішивши забрати заощадження з банківського установи, Ви отримуєте штрафні санкції, якщо розриваєте договір достроково. Всі ці пункти прописані в договорі, але не всі цікавляться ними. Багато банків перераховують відсоток з першого дня внеску і в підсумку він може скласти 2% з очікуваних 13% річних.

Але можна передбачити хід таких подій і покласти фінансові накопичення на депозит на 1 місяць і в разі потреби продовжити його. Ставка буде менше, але Ви можете виграти, якщо Вам знадобляться заощадження.

Вигідні депозити на 1 місяць актуальні в тому випадку, якщо Ви вирішили поїхати у відпустку. Не варто брати гроші з собою, так як це не безпечно. Також їх можна залишити в банківському сейфі, за який потрібно платити; або відкрити рахунок “До запитання”, під маленький відсоток. Найпростіше скористатися строковим вкладом на 1 місяць, який має привабливу відсоткову ставку і примножить гроші, поки Ви відпочиваєте.

Не завжди збігаються терміни продажу і придбання дорогих речей: будинок, квартира, машина. На руках великі грошові кошти, а заміна поки не передбачається. Кращий депозит в такому випадку – короткостроковий депозит, який захистить Ваші гроші, так як вони часто знецінюються через інфляцію. Сьогодні на ринку Ви знайдете мультивалютні депозити (в доларах – гривнях – євро), які дозволяють переводити внески з однієї грошової валюти в іншу і знижують ризик знецінення. Потрібно уважно читати договір, щоб уникнути неточностей.

Таким чином, короткострокові депозити в Києві – корисний інструмент, який може використовуватися для накопичення грошових коштів.