Депозитний мультивалютний вклад

Депозитні вклади – кошти в гривні, в іноземній валюті або банківські метали, які вкладник надає банку на певних умовах під відсоток.

Основна функція грошей – приносити ще більше грошей. Таким чином, якщо у людини є грошові кошти, їх можна покласти на депозит і отримувати від цього прибуток. Багато боятися робити вклади по депозитах, побоюючись того, що гроші можуть знадобитися в будь-який момент і не хочуть ризикувати. Однак на сьогоднішній день існує безліч банків, які розробляють різні програми, які можуть задовольнити найвибагливішого клієнта. Вклади під відсотки не тільки приносять прибуток, але і зберігаються в надійному місці, що добре захищене. Перед тим як зробити депозитний вклад, потрібно уважно переглянути і оцінити послуги, які пропонують фінансові організації.

На фінансовому ринку існуємо безліч депозитних програм: довгострокові, короткострокові, класичні, ощадні, накопичувальні. Однак існує мультивалютні вклади, які досить складні і підходять не всім людям. Вони вигідні для тих, хто розбирається в економічній сфері і має можливість постійно стежити за власним рахунком.

Мультивалютний вклад здійснюється за допомогою внесення грошової суми на депозит, яка частково розподілена на різні валюти. Вкладник може сам виробляти конвертацію на свій розсуд. Це актуально тоді, коли певна валюта росте. При такому депозиті не існує обмежень в сумі, яку вкладник має намір вкласти, але і в кількості виконаних операцій. Відсоток нараховується на кожну з валют окремо. Пропорції визначаються вкладником.

Мультивалютні вклади зручні тим, що можна оперативно змінювати валюту, не розриваючи депозит, а також залишити все нараховані відсотки в цілості. Конвертація валюти відбувається за фактичним обмінним курсом. У людини, який відкрив такий депозит, є можливість конвертувати всю суму або частину на його розсуд, в необмеженій кількості. Багато банків надають послуги, що дають право розпоряджатися грошовими коштами дистанційно, не відвідуючи фінансову організацію.

Відкривши такий депозит, у Вас з’являється гарантія, що Ви отримаєте прибуток у вигляді відсотків від розміщення вкладу, але також можете отримати додаткові кошти через зміну курсу валют. Ви можете відкрити вклади в валюті, яка, на Вашу думку, принесе прибуток в майбутньому. В основному, банківські установи України пропонують своїм споживачам відкрити такий вид депозиту в українській гривні, в американському доларі і євро, але бувають і виключення. Для кожної валюти призначається певна процентна ставка, яка актуальна протягом терміну дії депозиту. Ви можете відкрити вклад у гривні, а далі перевести гроші в євро через підняття валютного курсу, виходячи з цього, відсотки будуть нараховуватися в гривневої ставки, а потім в євро. Чим довше Ваш внесок знаходиться в банку, тим вище відсоток Ви отримуєте.

Вкладник може щомісяця отримувати доходи, а процентне розміщення по валютах допоможе ухилитися від інфляції. Однак це не найпопулярніший вид депозиту, так як багато людей віддають перевагу простим, прозорі умови в єдину валюту.

Дивіться ще: депозити Київ