Енергоатом продовжує реалізовувати ідею з майнінгу криптовалюти

Нагадуємо що півроку тому Міністерство енергетики доручило Енергоатому вивчити процес майнінгу та розглянути можливість його застосування на АЕС. Тоді ця ідея викликала суспільний резонанс, але вона все ж таки почала реалізовуватись.

У жовтні Енергоатом та Bitfury Holding BV уклали договір в якому йдеться про створення сучасних дата центрів поблизу АЕС.

Через цей договір планується що виробництво електроенергії значно збільшиться як і її споживання, що вже позитивно скажеться на енергетичній галузі (виросте до 2 ГВТ).
Також ці дата центри позитивно вплинуть на послуги обробки даних що значно скоротить витрати на володіння IT інфраструктурою.

Наразі Енергоатом відзначає що в нього профіцит електроенергії, він був завжди, але на тлі коронавірусу профіцит збільшився у декілька разів. Тим паче у нічний час споживання дуже низьке, а таким чином планується збільшити видобуток і зробити його більш рівномірним. Всі ці дії сприятимуть поліпшенню стану енергетичного ринку України, бо зараз він знаходиться в несприятливому становищу.