Кожен мріє мати свій куточок, але купити квартиру під час кризи в Україні не всім по кишені. Для тих, хто має постійний дохід, найкращим варіантом була б іпотека, але багато фінансових установ відмовилися від цих програм.

Кредитні спілки

На ринку фінансових послуг стають все більш популярними кредитні спілки. Вони являють собою організації, які надають послуги фінансового характеру, найчастіше це вкладні операції та видача кредитів.

Крім популярних споживчих позик, кредитні спілки видають і великі суми, це може бути:

  • готівкові під заставу;
  • кредит на покупку автомобіля;
  • кредит на житло.

Саме ці фінансові установи можуть стати виходом для тих, хто хоче взяти кредит на нерухомість, але у банку йому відмовили.

Переваги кредитів на нерухомість в кредитних спілках

Позики від кредитних спілок відрізняються від стандартних банківських. Це і обумовлює зростаючу їх популярність. Кредитні спілки висувають низькі вимоги до позичальників. Для отримання кредиту немає необхідності надавати великий пакет документів. Зазвичай достатньо паспорта і застави (якщо умови кредитування це мають на увазі).

Банки стали більш вимогливими до позичальників. Вони все рідше схвалюють видачу позики, а якщо у клієнта зіпсована кредитна історія – взяти кредит в банку на квартиру точно не вийде. Кредитні спілки більш лояльно ставляться і видають кредити на нерухомість навіть тим, у кого з різних причин кредитна історія була зіпсована. Крім того, вони пропонують вигідні умови кредитування, адже надання застави суттєво знижує ризики, а значить дає можливість зменшити процентну ставку або збільшити термін.

Кредит на нерухомість від кредитної спілки ЗаРаЗ

Взяти квартиру в кредит в Києві можна, звернувшись в наш кредитний союз ЗаРаЗ. Особливістю компанії є вигідні умови та індивідуальний підхід до кожного позичальника. Тому клієнт може завжди розраховувати на позитивне рішення.

Компанія ЗаРаЗ – це надійний партнер і союзник, який допоможе вирішити вашу проблему і надасть вам кредит на квартиру на вигідних умовах. Для оформлення досить надати паспорт, ідентифікаційний код і документи на предмет застави. Умови і сума розглядаються індивідуально, кредит може досягати 1000000 гривень, а отримати його можна всього за один день.

Квартира в Києві в кредит – це реально. Якщо вам не вистачає коштів на покупку – на нашому сайті https://zaraz.org.ua/, ви можете ознайомитися з умовами кредитування, отримати відповіді на свої питання і подати онлайн заявку на кредит.