У що вкласти гроші. Як можна стати щасливішим в матеріалістичному світі

У що вкласти гроші? Цим питанням задаються практично всі, хто володіє певними вільними активами. Звичайно, дуже нерозумно тримати їх, як модно висловлюватися, «під матрацом». Фінанси повинні працювати і приносити своєму власникові дивіденди. Про цю просту і очевидну істину знає кожен.

Далі мова піде про те, у що вигідно вкладати гроші в сучасних реаліях, в умовах тривалої економічної кризи, яка торкнулася майже всі сфери нашого життя. У що вигідно інвестувати свої кошти сьогодні: в землю, нерухомість або акції великих компаній?

Велика частина економістів і аналітиків, активно намагаються розібратися, у що вигідно вкласти гроші, виділяють шість найвдаліших напрямків інвестицій. Це акції, дорогоцінні метали, валюта, земля, нерухомість, а також малий і середній бізнес.

Цінні папери різних компаній (акції) – один з найбільш прийнятних варіантів вкладень для початківців інвесторів. Зрозуміло, тут присутній чимала частка ризику. Однак при вдалому вкладенні можна отримати до 100% щорічного прибутку.

У що вигідно інвестувати гроші крім акцій? Противники фінансового ризику воліють робити валютні вклади (в євро або доларах). Хоча, з урахуванням щорічної інфляції близько 10-12% такий дохід виглядає вельми сумнівно. Що стосується термінів вкладів, то експерти радять розміщувати свої вклади на рік або півроку.

Третє за популярністю грошове вкладення – це дорогоцінні метали (в першу чергу, золото). Хоча це рішення підходить скоріше для тих, хто бажає зберегти свої фінансові активи, але ніяк не примножити їх. Інвестувати можна не тільки в класичні золоті злитки, але і в ювелірні прикраси, а також рідкісні монети.

Інвестиції сьогодні, тут, зараз – впевненість в кожному дні

Куди зараз вигідно вкладати гроші? Дати однозначну відповідь на це питання дуже складно, адже навіть досвідчені економічні експерти не ризикнуть припустити, якою буде ситуація в світовій і регіональній економіці через рік або два. Далі пропонуємо вам ще кілька варіантів того, у що варто вкладати гроші сьогодні.

Перш за все, варто згадати про землю і нерухомості (житлової або комерційної). В останні роки в столиці та інших великих містах країни попитом користуються великі апартаменти в новобудовах (площею до 100 «квадратів»). Причому, вкладати гроші потрібно не в готові квартири. Інвестувати в нерухомість слід тоді, коли житловий будинок тільки починає будуватися.

У що інвестувати гроші ще можна в нашій країні? Багато радять вкластися в малий бізнес, який більш стійкий до економічних криз і всіляким катаклізмів, ніж велике підприємництво. Знайти хороший і вигідний проект, в який можна вкласти свої кошти, допоможе кредитна спілка «ЗаРаЗ», що спеціалізується на взаємному кредитуванні.

У що інвестувати гроші сьогодні – кожен повинен вирішити для себе сам, тверезо зваживши всі ризики і переваги від конкретного вкладення.