Як менше сплачувати за опалення

Наразі опалення вже підключено у кожному будинку, але температура на вулиці ще не досягла своєї найнижчої позначки. Коли це трапиться, рахунок за опалення повільно і невідворотно поповзе вгору.
Тому для кожного мешканця стає актуальним питання: “як платити менше за газ?”.

 

Обрати оператора з доступнішими тарифами
В Україні наразі працює ринок газу, на ньому офіційно працюють понад 50 компаній які займаються обслуговуванням населення. Так от треба розглянути їх пропозиції й укласти договір з самими привабливими умовами. Якщо цього не зробити можна автоматично попасти до обслуговуючої компанії з високою тарифною сіткою.

 

Утеплення будинку
Насамперед щоб платити менше за газ для опалення треба займатися утепленням оселі. Це може бути установка склопакетів, зовнішня обшивка стін термоізоляційними матеріалами, також розміщення тепловідбивальних екранів за батареями тощо.
Так, не всім можна зайнятись взимку, але ці заходи дійсно допомагають економити на опаленні. Тим паче з боку держави є субсидування цих мір.

 

Правильно обрати газовий котел
Наразі нові газові котли мають ККД майже 98%, тому рекомендується, якщо у мешканців стоїть стара модель – оновити її. Також при виборі котла треба чітко визначити яка потужність необхідна для опалення вашого будинку. Наприклад, якщо взяти більш потужну модель чим треба, то вона буде працювати на половину потужності, тим