Якщо людині терміново потрібні гроші, то він обов’язково їх знайде. Найлегшим способом отримати необхідну суму є отримання кредиту. Існує багато різноманітних фінансових організацій, що надають позики, але не всі з них пропонують комфортні і вигідні умови. Фінансова організація «ЗаРаЗ» надає позики під заставу нерухомого майна та авто в заставу.

Легкий спосіб отримати кредит-застава автомобіля

Отримати таким чином гроші набагато простіше і швидше, ніж в банку, з його тривалими і численними операціями. «ЗаРаЗ» допоможе вам в швидкому отриманні грошових коштів за ваше авто під заставу. Компанія «ЗаРаЗ» допоможе вам у вирішенні проблем, пов’язаних з фінансами, надавши гроші за авто під заставу. Дана фірма здійснює свою діяльність на території України. Фахівці фірми, готові в будь-який зручний для вас час оформити позику готівкою.

Чому не варто здійснювати заставу автомобіля в банку?

При зверненні в банк необхідно надавати великий список документів, який не так легко зібрати. В першу чергу, необхідну довідку про доходи, без якої операція просто неможлива. Причому, не завжди, банки схвалюють позики, адже більшість людей працює за неофіційною схемою, і мають офіційний заробіток, рівний прожитковому мінімуму. Тим більше, не всі банки беруть під гарантію авто. Застава, кредит в банках дуже складні процедури, під великі відсотки і не завжди схвалюються. Тому краще всього звернутися в фінансову організацію «ЗаРаЗ», яка дбайливо і з розумінням ставиться до проблеми кожного клієнта.

Оформлення застави автомобіля

Оформлення застави машини в «ЗаРаЗ» швидше, ніж в інших організаціях. Для отримання грошових коштів необхідно надати паспорт і документи, що засвідчують право на автомобіль. При оформленні, вам гарантовано:

  • Швидке отримання грошових коштів.
  • Умова договору про автокредитуванні, ви можете поміняти навіть під час здійснення угоди.
  • Встановлення невисокою процентної ставки, що значно відрізняє фірму від конкурентів.
  • Зручний графік платежу по автокредиту, на відміну від таких кредиторів, як автоломбард, кредит під заставу який виплачується в строго встановлений день.

Фахівці кредитної спілки завжди обговорює всі питання по позиці, для того щоб створити клієнту найкомфортніші умови. Головною перевагою звернення в даний союз є відсутність великої кількості довідок: про місце роботи, про заробіток, про наявність власності і так далі. Якщо клієнту необхідно купити нову машину і на неї не вистачає маленької суми, то фахівці компанії і в цьому вам обов’язково допоможуть. Всі питання вирішуються оперативно.

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» – це гарантія швидкого отримання грошових коштів під гарантію машини. Причин, за якими людині потрібні гроші дуже багато. Союз «ЗаРаЗ» готовий допомогти в будь-якій ситуації і видати клієнту потрібну суму під гарантію машини.