Кредитна спілка (КС) – це фонд, що акумулює грошові кошти з метою кредитування. Клієнти «ЗаРаЗ» не є інвесторами і боржниками в традиційному розумінні – всі вони наші партнери. Ми об’єднали людей, що шукають спосіб збільшити свої заощадження, і тих, у кого несподівано виникли труднощі з фінансами. Наша мета – поліпшити умови на ринку кредитування України, тому всі співробітники постійно підвищують кваліфікацію, розробляють індивідуальні плани виплат і надають безкоштовні консультації з інвестицій та позик з метою вибрати найбільш вигідну пропозицію.

Переваги інвестицій в КС «ЗаРаЗ»

Тим, у кого є заощадження, ми пропонуємо віддати їх в кредит під нерухомість і заробити 2-6% щомісяця. Ми вважаємо подібні операції найвигіднішими, здатними забезпечити високу і стабільний прибуток. Досить покласти гроші на депозит з виплатою доходу кожен квартал. Прибуток нараховується добре – від 29,5% на рік. Інвестор може розірвати договір достроково протягом доби і отримати всю вкладену суму або її частину. Допускається поповнення депозиту без зміни умов.

Існує і альтернатива. Будь-хто може виступати кредитором самостійно. Для цієї категорії у нас передбачений цілий ряд послуг:

 • безкоштовна юридична допомога;
 • вибір позичальників, оцінка їх платоспроможності і вартості об’єктів застави;
 • оцінка наданих позичальниками документів;
 • визначення ризиків;
 • юридична підтримка під час оформлення договору та моніторинг до погашення заборгованості;
 • продаж майна, наданого в якості застави, при не поверненні коштів.

Інвестору потрібно залишити заявку, вказавши суму, вимоги до застави і термін кредитування. Співробітник «ЗаРаЗ» підбере позичальника і допоможе укласти договір. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного інвестора і повну конфіденційність.

Умови кредитування

Існують люди, які не можуть отримати кредит в банку тому, що отримують зарплату в конверті, тому не можуть отримати довідку про доходи. Деяких лякає необхідність зібрати цілий пакет документів. Багато розчарувалися в банківському кредитуванні через невигідні умови і шукають альтернативи. Не всі згодні платити величезні відсотки по швидким позиками.

«ЗаРаЗ» – не банк, але надає в кредит готівку, позики із заставою і без застави. Надавши мінімальний обсяг документів (довідка про доходи не обов’язкова), у нас за 1 день можна отримати до 50 тисяч грн готівкою на будь-яку покупку, оплату навчання, лікування або подорожі. Під легковий автомобіль можна на 2 роки отримати 200 тисяч грн зі ставкою 5% в місяць. Потрібно паспорт, код і документи про права власності на об’єкт застави.

Кошти на придбання нерухомості або автомобіля можна отримати, надавши паспорт, код і документи про права власності на об’єкт застави (землі, будинку, квартири, транспортного засобу або іншої цінності). Максимальна сума – 500 тисяч грн, угода оформляється за 1 день. Повернути кошти потрібно за 2 роки (максимум), ставка – від 2% на місяць. До 1 млн грн на 2 роки зі ставкою від 2% на місяць можна зайняти, надавши в заставу нерухомість.

При виникненні у позичальника труднощів з виплатами розглядається питання від пролонгації договору (продовження термінів дії), реструктуризації боргу, надання відстрочки або зниження процентної ставки. Незалежно від обставин, оптимальне рішення знаходиться завжди.

Переваги КС «ЗаРаЗ»

За вигоді умов кредитування ми є вигідною альтернативою банкам.

У «ЗаРаЗ»:

 • конкурентоспроможні процентні ставки;
 • відсутність в необхідності збирати великий пакет документів;
 • розробка індивідуальних планів погашення боргу;
 • можливість внести зміни умов при ускладненнях з виплатою;
 • оформлення договорів протягом одного робочого дня;
 • зрозумілі умови програм кредитування;
 • 3 способи отримання консультації і оформлення заявки: форма на сайті, телефон, офіс в Києві;
 • кваліфікована юридична допомога та консультації з фінансів.

При підборі програми наші фахівці враховують розмір доходів у майбутньому. У той же час ми намагаємося дотримуватися балансу між прибутком і витратами позичальників – щомісячні виплати не повинні перевищувати 35% від доходів. Ми будемо раді, якщо позичальник погасить борг достроково.

Максимальний розмір кредиту під заставу – 80% від вартості запропонованого в заставу майна. Процентна ставка може залежати від періоду погашення. Всі умови позичальник бачить в додатку до договору. Розрахунки проводяться в гривнях (без прив’язки до долара). Якщо інші фінансові організації відмовилися надати кредит, на наше рішення це ніяк не відіб’ється.

КС «ЗаРаЗ» – офіційно зареєстрована фінансова структура, чітко дотримується встановлені в країні правила і водночас ставиться до клієнтів як до партнерів.