LinkedIn провів дослідження з професій які мають найбільший попит

У порівнянні з минулим роком попит значно змінився з технічної сфери до медичної та електронної комерції. Нижче буде перераховано ТОП 10 популярних напрямків у цьому році.

Електронна комерція – через карантинні заходи компанії найняли і будуть наймати працівників які будуть обслуговувати інтернет-магазини й доставляти замовлені товари.

Кредитний та іпотечний сегмент – зараз одні з найнижчих процентних ставок на кредити та іпотеку, також можемо бачити попит на кредити у підприємців та держав через соціальні програми захисту населення.

Медична сфера – через карантин та епідемію значно зріс попит на допоміжний персонал та медиків.

Спеціалісти по розвитку бізнесу та продажів – через переформатування бізнесу, значно зросла роль таких спеціалістів.

Інклюзивні експерти – на тлі протестів через смерть Джорджа Флойда, багато компаній почали наймати експертів з інклюзії для забезпечення різноманітності на посадах та щоби почути нові голоси.

Сфера цифрового маркетингу – велика частина населення перейшла на віддалену роботу, через що маркетинг у мережі став мати попит відповідно й спеціалісту за нього.

Медсестри – через перегруженість медичної системи ця професія користується великим попитом зараз.

Галузь освіти – через перехід на дистанційне навчання виникла потреба в фахівцях які зможуть працювати в такому форматі.

Напрямок цифрового контенту – через ізольованість суспільства наразі дуже великий попит мають стрімінгові сервіси, канали на ютубі та соц. мережах. Тому фахівців та блогерів наймають для великих мереж.

Персональні тренери – на тлі пандемії багато хто переоцінив своє відношення до роботи, та почали шукати нові напрямки розвитку. У цьому їм допомагають професійні тренери.