Літній відпочинок 2021

Туристична галузь з великою надією дивиться у найближче майбутнє. З’явилась віра у перемогу над світовою пандемією коронавірусу завдяки вакцинації. У наших східних сусідів вже піднялися ціни на відпочинок за кордоном в порівнянні з минулим роком. Найближчим часом очікується тільки нове підвищення.

2020 рік був самим невдалим в галузі туризму через коронавірус. Усі держави були змушені вводити карантини, тому авіасполучення були майже припиненні.

Світова спільнота очікує на покращення ситуації. У Туреччині вже почала проводитися масова вакцинація населення, щоб встигнути до весни підготуватися до курортного сезону.
Якщо пандемія буде взята під контроль, то сезон 2021 року буде врятований та Туреччина буде приймати у себе громадян з Німеччини, України, Великобританії, Росії.

У квітні Турецька Республіка планує скасувати ПЛР-тести, це буде приємним бонусом та сприятиме туризму.

На цей же час наші земляки найчастіше обирають відпочинок у Єгипті, це 78% відсотків від всіх продажів. Також традиційно мають великий попит екзотичні країни: Танзанія, Домінікана, Мальдіви та Емірати.

Отже, підсумуємо: за всіма прогнозами попит на туристичні подорожі зросте, але вартість навряд чи буде занадто завищена. Адже всі втомилися і бізнес готовий до роботи в нових умовах.