Поширені помилки при продажі квартири

Звісно що кожний власник квартири хоче продати квартиру за найвищою ціною і за найкоротший термін. Та через помилки продаж може затягнутись на декілька років.

Квапливість при продажу
Деякі власники квапляться і хочуть продати квартиру якомога швидше. При цьому вони не вивчають ринок, не аналізують політики ціноутворення що звісно скажеться на недоотриманих грошах за квартиру.

Завищення ціни
Є категорія власників які спеціально завищують ціну на квартиру з метою проведення торгів з клієнтом і надання йому знижки що повинно заохотити покупку. Експерти не радять так робити, бо більшість покупців орієнтується на сайтах агрегаторах за своїм бюджетом і квартира з завищеною ціною не буде потрапляти у їх коле зору. Особливо так не стоїть робити якщо продажем займається ріелтор, бо треба буде скинути ціну і ще за послуги сплатити.

Недостатність інформації
Часто в оголошеннях буває усього кілька фото і все. Такі “варіанти” сприймаються покупцями як підозрілі, через це вони не захочуть зв’язуватись з продавцем. Також не треба приховувати дані про недоліки квартири – це все одно виявиться при її перегляді, а довіра буде втрачена.

Наявність незаконного перепланування
Треба заздалегідь “легалізувати” все наявне перепланування, тому що покупець складанні договору все одно дізнається про це і проблеми на етапі покупки можуть відбити бажання брати квартиру.

Ремонт
Як це не дивно, але наявність навіть самого простого ремонту значно збільшує ціну квартири. Досить просто переклеїти обої, покрасити стелю, відшліфувати паркет. Треба мати на увазі що більшість покупців не хоче одразу після отримання квартиру займатись ремонтом.

Неякісні фото
Якісні фото на яких дуже добре видно всі деталі квартири, можуть значно скоротити час продажу. Експерти радять найняти фотографа для цієї справи.

Підготовка документів
Іноді буває що і покупець знайшовся і ви вже домовились складати договір продажу, але наприклад, загубився ІПН чи є якийсь борг за ЖКХ чи ще щось – це все може відбити клієнта. Тому краще заздалегідь перевірити наявність усіх документів і відсутність боргів.