Разом до Перемоги! Сподіваємось, що в цей тривожний час Ви знаходитесь у безпеці.

Шановні члени Кредитної спілки «ЗаРаЗ», сьогодні ми разом робимо все для нашої Перемоги: хто зі зброєю на передовій, хто на блокпостах, хто волонтером, хто на своєму робочому місці.

Наша спілка продовжує працювати, підтримувати економіку держави, сплачує податки, фінансово підтримує ЗСУ, робить все можливе, аби фінансова система нашої країни зберігала стійкість та стабільність.

Якщо Ви не в змозі своєчасно та в повному або частковому обсязі погашати кредит, опинилися в скрутному становищі, втратили майно та інше – повідомте нас, знайдемо можливі шляхи вирішення проблем! Прохання, зверніться до економістів КС та повідомте про Ваші обставини, а також щодо проходження Вами служби в ЗСУ, МВС, ДСНС, підрозділах Тероборони тощо. У разі проходження служби просимо надати відповідні документи: наказ (витяг з наказу) про призначення та заяву.

Оплату по кредитах рекомендуємо здійснювати безготівково, через онлайн сервіси банків. Реквізити для оплати ви знайдете тут https://zaraz.org.ua/uk/porjadok-oplati/ .

Всю інформацію щодо діяльності кредитної спілки “ЗаРаЗ” на період воєнного стану по кредитах, внесках (вкладах) членів спілки на депозитних рахунках, та отримання процентів по депозитних вкладах, ви можете отримати за телефонами: 067 242 44 67, 050 443 50 30, 063 495 37 03, 0800 755 427, а також Viber 067 180 10 05 в робочий час .

Свої запитання також можете надсилати на електронну адресу: сu_zaraz@ukr.net

З Повагою та вірою у Перемогу, Правління КС “ЗаРаЗ”.

Тримаймося, шануймося. Слава Україні!