Найвигідніші процентні ставки по вкладах

Потреби і бажання вкладника є визначальними, щодо вибору певного депозитного вкладу. Вкладник вибирає сам, для якої мети відкриває депозит: для накопичення, заощадження або розрахунку. Високі ставки є орієнтиром при виборі депозиту. Процентні ставки, які встановлюють банки, залежать від функціональності депозитів. Строкові вклади можна розподілити на такі групи: ощадні, накопичувальні, а також розрахункові. В ощадних вкладах операції по часткового зняття, поповнення заборонені, проте Ви отримуєте найвигідніші ставки. Відносно накопичувального внеску, де припустимі операції з поповнення, процентна ставка, в більшості випадків, менше.

Людей часто цікавлять такі питання як «Де ж знайти вигідні ставки по депозитах в Києві?» або «Який найвигідніший внесок на рік?». Існує правило: чим більше коштів Ви вкладаєте, тим більше вигоди Ви можете отримати в подальшому. Однак таке правило актуально не завжди і не у всіх фінансових організаціях.

Іноді розміщуючи кошти, скажімо на два роки, відсоткова ставка може бути менше, ніж при терміні на рік. Не всі банки готові запропонувати високий, вигідний відсоток по вкладах на тривалий період, але вони можуть фіксувати їх оптимізований рівень.

Вибираючи відповідний для себе депозит, клієнт, спершу, орієнтується на найвигідніші відсотки за вкладами. Якщо вкладник не збирається знімати відсоток у вигляді грошей на протязі терміну вкладу, краще вибрати депозит з капіталізацією, так як ефективна процентна ставка буде більше ніж номінальна. Часта капіталізація відсотків веде до високої прибутковості по вкладу.

Багато хто вважає вигідними депозити з капіталізацією відсотків щомісяця, без права на часткове зняття. Такі умови підштовхують вкладника до накопичення коштів, за допомогою додаткового вкладення, що дозволяє збільшити суму, на яку будуть нараховуватися відсотки.

Але не варто віддавати грошові заощадження в перший-ліпший банк, в якому менеджер барвисто описав всі перспективи співпраці з ними. Варто вивчити уважно інформацію і врахувати всі нюанси.

Зазвичай маленькі регіональні банки, які ведуть завойовницьку процентну політику, пропонують високу процентну ставку. Тим часом топові банки не намагаються заманити клієнтів високим відсотком, вони вже мають деякі переваги над невеликими фінансовими установами: надійність, широка мережа обслуговування, репутація.

Слід знати про верхній поріг ставки, – банк, який є законослухняним, ніколи не підніметься вище, приховавши це від уваги регулятора.