Депозитний вклад

Багато людей, у яких є вільні кошти, часто задаються питанням: «Як вигідно вкласти гроші?». Сьогодні існує безліч банків і організацій, які допомагають примножити гроші за допомогою депозитів, так як головна функція грошових коштів – їх збільшення. Але не всі люди вважають, що вкладення грошей у такий спосіб – вигідне і безпечне і не розуміють, що великим ризиком є ​​зберігання готівки вдома.

Якщо Ви або Ваша компанія хочете знайти надійність і вигідні ставки на депозити, потрібно звернути увагу на організації, які не один рік займаються в цій сфері, відрізняються оперативністю, індивідуальним підходом і пропонують хороший відсоток депозиту.

Види депозитних вкладів розробляються абсолютно індивідуально, проте їх можна поділити на три категорії: термінові, до запитання, а також умовні. Депозити можуть здійснюватися юридичними та фізичними особами.

Головні переваги співпраці з фінансовими установами, на які слід звернути увагу в першу чергу:

– висока процентна ставка депозиту;
– індивідуальний підбір депозитної програми;
– вигідні умови розміщення депозиту;
– підбір оптимальних програм по нарахуванню відсотків;
– можливість зареєструвати довіреність на розпорядження вкладом.

«ЗаРаЗ» пропонує вигідні ставки на депозити в Україні, страхування всіх видів вкладів, грамотну роботу висококваліфікованих працівників, гарантії повернення коштів. Маючи кошти для вкладів, Ви можете їх вигідно розмістити на депозит і вберегти наявні ресурси від інфляції та інших форс-мажорних обставин.

Ми раді надати своїм клієнтам різні вклади: вклад «Класичний з поповненням», «Класичний без поповнення», «Ощадний з поповненням», «Ощадний без поповнення», «Майбутнє дитини», «Електронний гаманець». Термін розміщення більшості вкладів становить 24 місяці, а мінімальна сума: 1000 грн. Виплата відсотків проводиться щомісяця або по закінченню дії договору, в залежності від вкладу. Також у нас існують короткострокові депозити (Київ) на вигідних умовах.