Кредитна спілка «ЗаРаЗ»: 5 років на ринку фінансових послуг

Мрії у людини можуть бути самими різними. Хтось хоче відвідати далеке екзотичне держава або придбати елітний автомобіль, інший мріє відкрити свою власну пекарню або ж школу танців. Будь-яке людське бажання повинно рано чи пізно збуватися. І допомога в здійсненні найрізноманітніших мрій ось уже п’ять років поспіль надає київський кредитний союз «ЗаРаЗ».

Де взяти кредит? Куди краще вкласти свої вільні грошові активи? Відповіді на всі ці питання допоможе дати наша компанія. Рівно 5 років тому в Києві на кооперативних засадах була заснована організація, головною метою якої стало надання різних фінансових послуг. Серед таких:

  • видача кредитів під заставу майна;
  • оформлення депозитних вкладів;
  • приватне інвестування;
  • надання різного роду консультацій з фінансових та інвестиційних питань.

П’ять років – це багато чи мало? Однозначно відповісти складно. Так чи інакше, за цей термін ми добилися чималих успіхів. Всі необхідні дозволи та ліцензії дозволяють нашій компанії повноцінно працювати на ринку фінансових послуг. У штаті співробітників КС «ЗаРаЗ» – найкращі знавці своєї справи, справжні фахівці в сфері фінансів і кредитування. І це не просто висококваліфіковані юристи та економісти. Кожен з нас усвідомлює, наскільки важлива його діяльність для допомоги звичайним людям, тим, хто має потребу в грошах або грамотної консультації.

Один з ключових гасел в діяльності нашої організації можна піднести такий спосіб: «Запорука успіху – в індивідуальному підході!». Дійсно, ми намагаємося враховувати інтереси і бажання кожного нашого клієнта, незалежно від його статусу або фінансового становища в суспільстві.

Кредитна спілка «ЗаРаЗ»: впевненість в завтрашньому дні!

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» за час своєї роботи допоміг здійснити заповітні мрії далеко не одному десятку громадян нашої країни. Отримати кредит в сучасних кризових умовах дуже непросто. Тим більше, якщо людина не здатна документально підтвердити свої доходи.

Наша організація надає кредити з вигідними процентними ставками під заставу нерухомості, землі або іншого майна. При цьому сама процедура оформлення такої позики проходить максимально швидко, без бюрократичних затримок і підготовки величезної кількості документів.

Ми ніколи не намагаємося ввести в оману або будь-яким чином обдурити наших позичальників. Адже ми віддаємо собі звіт в тому, що матеріальне благополуччя кожного нашого клієнта – це також вагома частка нашого спільного успіху. І наші співробітники роблять абсолютно все, щоб наблизити людину до своєї мрії.

Інвестуйте вигідно з кредитною спілкою «ЗаРаЗ»

Не тільки кредитуванням клієнтів займається наша фінансова організація, але і дає можливість власникам капіталу примножити свої статки. Ми створюємо всі необхідні умови, щоб у нас зустрілися ті, кому потрібні гроші для реалізації своїх бізнес-проектів з тими, хто може їх надати в необхідних кількостях.

У що сьогодні вигідно вкладати свої кошти? Консультанти нашої компанії готові відповісти на це непросте і дуже актуальне питання. Більш того, ми описуємо всі можливі ризики того чи іншого вкладення, підказуємо, який напрямок в інвестуванні слід вибрати в конкретній ситуації.

Всі юридичні та фінансові консультації здійснюються в режимі повної і стовідсоткової конфіденційності.

Відгуки про нашу компанію

Наскільки якісно і ефективно ми працювали протягом цих п’яти років? Мабуть, найбільш повну картину про це можна скласти по десяткам позитивних відгуків, які залишили нам наші вдячні клієнти. Майже всі вони відзначають вигідні умови в наданні споживчих кредитів, високий сервіс обслуговування та загальну прозорість в укладенні угод. Приємною несподіванкою для багатьох стає повна відсутність будь-яких прихованих комісійних зборів за надані послуги.

Багато українців скаржаться, що банки в сучасних умовах глибокої економічної кризи відмовляються видавати їм кредити. Наша організація за роки своєї діяльності допомогла поліпшити фінансове становище не однієї української родини. Що цікаво, деякі клієнти, які взяли кредит в КС «ЗаРаЗ», через певний проміжок часу знову поверталися до нас, але вже для того, щоб відкрити депозитний вклад. Це зайвий раз доводить, що наша компанія у своїй роботі на перше місце ставить інтереси клієнта, надаючи найвигідніші умови по кредитуванню.

Абсолютно всі наші клієнти відзначають високий рівень професіоналізму фахівців кредитної спілки «ЗаРаЗ». Але ми не відпочиваємо на лаврах і не сприймаємо дані похвали як належне. Регулярно в нашій установі проводяться різні тренінги і семінари для підвищення кваліфікації та компетентності наших співробітників. Адже ми націлені на довгострокову і успішну діяльність, і впевнено дивимося в майбутнє!

Всі відгуки про роботу компанії «ЗаРаЗ», отримані від наших клієнтів – це величезний стимул до подальшого розвитку і вдосконалення. Ми прислухаємося до кожного з них, беремо до уваги всі рекомендації, побажання і найменші зауваження, спрямовані на нашу адресу. Адже тільки так, спільними зусиллями, ми зможемо побудувати могутню організацію, здатну здійснити заповітні мрії наших клієнтів. Ми розвиваємося, і щиро хочемо, щоб разом з нами розвивалися і Ви – наші шановні й дорогі клієнти!

П’ять років для такої компанії – термін не дуже великий. Але цього часу нам цілком вистачило, щоб усвідомити головні пріоритети нашої діяльності. І полягають вони в тому, щоб допомогти кожному з наших клієнтів реалізувати себе в цьому складному матеріалістичні світі, наблизити кожного до реалізації своєї заповітної мети!